Predaj 4 izbový byt so záhradou, Zelené Terasy Devín


Cena:
231 240 €
Hypotéka 90%:
od 688 € / mesiac

Predaj 4 izbový byt so záhradou, Zelené Terasy Devín


231 240 €
od 688 € / mesiac


Informácie o nehnuteľnosti

Na predaj 4 izbovúa byt typ B3 na najvyššom podlaží rodinného domu o výmere 101,24 m2 + 8,48 m2 balkón + 151 m2 záhrada.

Do bytu sa vstupuje cez terénne schodisko v súkromnej záhradke priamo z chodníka pri hornej komunikácii.
Dispozícia bytu je bezbariérová, delená na dennú a nočnú časť. Na juhozápade bytu je balkón so vstupom z obývačky a jednej izby.

O projekte:
Nezmeškajte možnosť získať výnimočnú nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Devína - v ďalšej fáze projektu Zelené Terasy Devín. Vzniká tu dokonalá zóna pre rodinný život.

Tvoriť ju bude jeden dvojpodlažný rodinný dom a tri trojpodlažné obytné domy, ktorých každé podlažie bude slúžiť ako samostatná bytová jednotka. Radosť z rodinného bývania umocňujú súkromné záhradky v teréne a dve parkovacie miesta priamo pred domom.

Západná orientácia svahu zabezpečuje prísun slnečnej energie po celý deň. Poloha domov je orientovaná mierne na juh, aby všetky byty ponúkali atraktívny výhľad do malebného údolia spájajúceho Dunaj a kopce nad Hainburgom.

Všetky domy budú vyhotovené v štádiu holobyt. V cene je teplovodný zásobníkový ohrievač s objemom 120 l. Rodinný dom je z keramickej tvarovky, zateplenie polystyrénom. Strecha je rovná so štrkovým zásypom.

Záhrahradná časť pozemku bude zatrávnená. Oplotenie - drôtené pletivo, napnuté na oceľové stĺpiky do výšky 1 m. Prepdokladaný koniec výstavby 12/2016.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.