Predaj pozemok 1167 m2, Zelené Terasy Devín


Cena:
297 585 €
Hypotéka 90%:
od 885 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Predaj pozemok 1167 m2, Zelené Terasy Devín


297 585 €
od 885 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Róbert Posolda
+421 911 502 745
posolda@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

Na predaj stavebný pozemok č. 28. pre výstavbu rodinného domu v obľúbenom projekte Zelené Terasy Devín. Výmera pozemku je 1167 m2.

Na tomto pozemku s výhľadom na Devín môže vyrásť aj vaše rodinné sídlo. V tejto výnimočnej lokalite môžete obdivovať krásy lesa priamo z okna. Môžete si vyjsť na romantickú prechádzku, relaxovať pri rybárčení, korčuľovaní, behaní alebo turistike. V lone prírody budú vašimi vernými spoločníkmi slnečné lúče a čistý vzduch.

Na pozemku sa nachádajú všetky inžinierske siete: splašková kanalizácia, dažďová kanalizácia, vodovodná prípojka, plynová prípojka, elektrická prípojka nízkeho napätia a optické pripojenie televízneho a internetového signálu. K pozemku vedie už vybudovaná asvaltová komunikácia.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.