Predaj stavebných pozemkov v obci Malé Leváre


Cena:
24 / m²
Hypotéka 90%:
od 0 € / mesiac

Predaj stavebných pozemkov v obci Malé Leváre


24 / m²
od 0 € / mesiac


Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame vám na predaj stavebné pozemky v obci Malé Leváre pri Malackách.

Obec Malé Leváre leží v nadmorskej výške 203 metrov na Záhorskej nížine neďaleko rieky Rudavy 40 km severozápadne od Bratislavy, 8 km od okresného mesta Malacky a 13 km od hraničného prechodu do Rakúska. 

V obci je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, kostol, knižnica, kultúrny dom, pošta, detské Ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, pohostinstvá, autoservis, kaderníctvo, kozmetický salón. 

Dostupnosť autom z Bratislavy je 25 minút, zároveň je možné využiť autobusovú a vlakovú dopravu. 

Na juhozápadnom okraji obce Malé Leváre, pri rovnomennej vodnej ploche sa nachádza známe rekreačné stredisko Rudava, ktoré je významným strediskom letnej rekreácie na Dolnom Záhorí. V stredisku je autokemping a je tu dostatok možností na rekreáciu v podobe kúpania, rybolovu, člnkovania a turistiky. Rekreačná oblasť ponúka aj množstvo športových aktivít ako aj splav rieky Moravy. V tesnej blízkosti obce sa nachádza Moravská cyklo-cesta a Záhorská cyklo-magistrála.  

Rozloha pozemkov je 12 585 m2 a sú určené pre výstavbu 20 rodinných domov alebo polyfunkcie. 

Pozemky sa predávajú v celku s geometrickým plánom na 20 rodinných domov, so stavebným povolením na elektrinu. Konanie ohľadne ostatných inžinierskych sietí - vody, kanalizácie a plynu je v stave územného rozhodnutia aj stav. povolenia  spojené. 

V dosahu pozemku (do 150 m) sa nachádzajú všetky inžinierske siete (voda, elektrina, plyn) a príjazdová asfaltová cesta. Okolité pozemky sú už zastavané rodinnými domami.

Cena pozemkov je 302 040 €, t.j. je 24 Eur/m2. 


Kúpna cena zahŕňa províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis, ako aj katastrálne a notárske poplatky. Pozemok je možné financovať prostredníctvom úveru, ktorý vám radi zabezpečíme.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
JUDr. Simona Paulíková
+421 903Zobraziť
paulikova@smartbrokers.sk
* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Vďaka dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia a zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Pri poskytovaní služieb uprednostňujeme časovú a finančnú hospodárnosť.