pri-hladani-nehnutelnosti-vam-pomoze-realitny-broker
logo

Pri hľadaní nehnuteľnosti vám pomôže realitný broker

V niektorých krajinách je bežné, že rodiny majú celé roky, dokonca niekoľko generácií svojho rodinného lekára, svojho osobného bankára a svojho realitného brokera.

Rovnako ako v partnerskom živote, aj v starostlivosti o vaše zdravie, alebo pri správe vášho majetku je dlhodobý vzťah postavený na vzájomnom porozumení, istote, poznaní a spĺňaní potrieb.

Pomaly sa aj na Slovensku učíme vyberať si kto sa o nás bude starať a taktiež si zvykáme na využívanie služieb profesionálov. Služba nie je vždy o tom koľko zaplatíme, práve naopak, veľakrát je o tom koľko ušetríme. Úspora pri využití profesionálnych služieb je na jednej strane finančná a na druhej najmä časová.

Využitím služieb osobného realitného brokera môžete získať vaše vysnívané bývanie, nehnuteľnosť na rekreáciu, alebo investičný zámer. Služby osobného realitného brokera sú platené formou provízie. Tejto platby sa ale nemusíte obávať. Na konci obchodu klienti po sčítaní ušetrených financií a zaplatenej platby zistia, že služba bola naozaj „lacná“, prípadne aj zadarmo.

Provízie za sprostredkovanie nehnuteľnosti sa pohybujú od 2% do 5 % z kúpnej ceny. Veľakrát sa stretnete aj s úpravou ceny podľa rozsahu služby. Reálne ušetrenie vás v solídnej spoločnosti čaká pri preplatení nákladov za znalecký posudok, vkladov na katastri nehnuteľností a notárskych poplatkov.

Váš osobný realitný broker pracuje tiež na úprave kúpnej ceny vo váš prospech. V neposlednom rade vám finančné prostriedky a čas šetrí obiehaním nehnuteľností pri selektovaní tých najlepších, určených už na vašu obhliadku. Zbavíte sa aj obvolávania a siahodlhej komunikácie ohľadom obhliadok, kúpnych podmienok a zdĺhavej administratívy.

Naučme sa využívať služby profesionálov a získajme spoľahlivých partnerov do budúcnosti. Užívajme si luxus, ktorý nám prinesú a využime ušetrený čas pre chvíle strávené s rodinou alebo priateľmi.

Mohlo by vás zaujímať

Kúpa alebo prenájom?

Podmienky hypotekárny úverov sú aktuálne veľmi tvárne a úrokové sadzby priaznivé, čo jednoznačne nahráva kúpe nehnueľnosti.

Ako neprefajčiť deťom bývanie alebo sebe bohatú starobu

Fajčíte? Chcete prestať fajčiť? Fajčenie môžete vymeniť za lepšie zdravie nehnuteľnosť na bývanie pre vaše deti a lepší život v starobe.

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Sme odborníci

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Aj vďaka obchodným partnerom a dlhoročnej praxe, poskytujeme kvalitné riešenia.

Pracujeme zodpovedne

Vždy hľadáme pre klientov najlepšie možné riešenia, pričom chránime a obhajujeme ich záujmy.

Šetríme čas a peniaze

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Ich referencie hovoria o všetkom, čo pre nich robíme.