Priestranný 5-izbový byt v centre Trenčína


Cena:
221 000 €
Hypotéka 90%:
od 640 € / mesiac

Priestranný 5-izbový byt v centre Trenčína


221 000 €
od 640 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj čiastočne zariadený 5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v centre Trenčína. Byt sa nachádza na ulici Jesenského 2.  na druhom nadzemnom podlaží v polyfunkčnom dome, ktorý bol skolaudovaný v roku 2009.

Byt má bezbariérový prístup a priamo ku vchodovým dverám vedie výťah. Okolie je plne vybavené kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti bytu sa nachádzajú: základná škola, škôlka, mnoho detských ihrísk, banka, potraviny, obchodné centrum, fitness centrum, zdravotné stredisko, polícia, daňový úrad, reštaurácie, bary a dobre dostupné sú aj najväčšie obchodné centrá v Trenčíne OC Laugaricio a OC MAX.

Hlavné trenčianske námestia sú dostupné pešou chôdzou v priebehu pár minút. V bezprostrednej blízkosti bytu sa nachádzajú zastavky MHD s pravidelnými spojmi, ktorými sa možno prepravovať po celom meste. Byt pozostáva z piatich izieb, kuchyne, dvoch kúpelní, a práčovne. Je orientovaný na západ z jednej strany a z druhej strany je orientovaný do tichého vnútroblokového átria.

Obývacia izba s krbom a loggiou, a tri izby sú orientované na západ, priestranná kuchyňa a pracovňa sú spojené veľkým balkónom a orientované sú do vnútrobloku. Byt má vlastný plynový kotol, podlahové kúrenie v obývacej izbe a kuchyni, radiátorové kúrenie v ostatných miestnostiach a kúpeľniach, klimatizáciu a krb.Veľkou výhodou tohto bytu je najmä jeho slnečnosť a priestrannosť.

Celková plocha bytu je 142m². Byt pôsobí veľmi útulným dojmom, je vo veľmi dobrom technickom stave a predáva sa v štandarde, čiastočne zariadený.

K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto a priestranná pivnica. Mesačné náklady na bývanie pre rodinu predstavujú približne: 280 €.

Cena bytu je 221 000 -EUR. K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie za cenu. 9000 -EUR.

Uvedená cena je  vrátane provízie, v ktorej sú započítané aj právne služby nášho advokáta, štandardné poplatky na katastrálnom úrade a štandardné poplatky u notára. Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
JUDr. Jakub Kubala
+421 948Zobraziť
jakub.kubala@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.