Referencie

Boli sme veľmi spokojní. Maximálna ústretovosť so strany pani Brisudovej. Vždy milá a pokojná. Veľmi nám pomohla pri vybavovaní úveru, za čo jej veľmi ďakujeme. Určite využijeme jej služby aj v budúcnosti. Určite doporučujeme.

  • Klient: Peter Palesch

Pani Hochelová je veľmi šikovná a zodpovedná "brokerka". Veľmi nám pomohla a so spoluprácou sme boli nadmieru spokojní. Mám dokonca pocit, že v niektorých momentoch robila aj veci nad rámec svojich povinností. Naozaj urobila všetko možné aj nemožné, aby našu situáciu, ktorá bola chvíľami dosť komplikovaná, vyriešila. Má profesionálny ale zároveň ľudský prístup. Vďaka nej máme s priateľom konečne svoje vysnívané bývanie. Ďakujeme.

  • Klient: Zuzana Švecová

Vynikajúca spolupraca, všetkým odporúčam.

  • Klient: Veronika Karnerová

Pani Bevelaqua je výnimočná dáma s profesionálnym prístupom. Podmienky, ktoré nakoniec vyjednala boli skutočne nad moje očakávania a priebeh celého procesu (od podávania žiadosti o HÚ až po preberanie bytu) bol veľmi rýchly. Navyše som bola veľmi milo prekvapená z jej osobného a ľudského prístupu, na ktorom si doslova zakladá. Všetkým jej služby vrelo odporúčam a Vám pani Gabika, ešte raz, za všetko obrovská vďaka.

  • Klient: Denisa Šukolová

Spolupráca s pani Bolješikovou bola vysoko profesionálna. Aj napriek prvotným komplikáciám bola vždy ústretová. Pri riešení refinancovania hypotéky bola promptná a jej prístup bol veľmi profesionálny, ale zároveň ľudský.

  • Klient: Viktória Klučková

Pani Dobrej patrí naša nesmierna vďaka. Žijeme v zahraničí a mali sme obavy ako sa nám podarí vybaviť hypotekárny úver na diaľku. Na základe referencií cudzich ľudí sme si vybrali pani Betku. Už po prvom telefonáte sme mali veľmi dobrý pocit a vedeli sme, že sme si vybrali dobre. Veľmi ľudský a uprimný prístup ku klientom, komplexná odbornosť, ochota poradiť a pomôcť a v neposlednom rade z pani Betky srši profesionalita.

Hypotéku nám vybavila bez najmenšich problémov a zorganizovala všetko tak, že by sme zbytočne necestovali a dostaviť sme sa na Slovensko museli iba 2x a aj to priamo len na podpísanie dokumentov a obhliadku domov, na ktorych sa aj sama dobrovoľne zúčastnila a zorganizovala pre nás časový harmonogram, obvolala maklérov a majiteľov domov. Počas celej spolupráce bola s nami v neustálom kontakte či telefonicky alebo prostrednictvom emailov. Služby pani Betky vrelo odporúčame a určite v budúcnosti znova využijeme. Smart Brokers ďakujeme aj vám, že si vyberáte iba najlepsích z najlepších.

  • Klient: Ľudmila Bizubová

Chcela by som sa poďakovať paní Zdenke Brisudovej za rýchle, kvalitné, ústretové a profesionálne služby pri vybavovaní hypotekárneho úveru. Veľmi si vážim jej ľudský prístup a zodpovednosť s akou pristupuje ku každému klientovi. Ďakujem

  • Klient: Věra Dluhá

Touto cestou by som sa chcela poďakovať Ing.Miriam Bolješikovej za profesionálny a ústretový prístup pri vybavovaní hypotéky. Špeciálne by som chcela oceniť komplexný prístup ku klientovi - okrem vybavenia hypotéky aj sprostredkovanie právnych služieb a poistenia. Prajem veľa spokojných klientov.

  • Klient: Ing. Gabriela Železňáková

Partneri

Logo Všeobecná úverová banka, a.s.
Logo Tatra banka, a.s.
Logo Československá obchodná banka, a.s.
Logo Slovenská sporiteľňa, a.s.
Logo OTP Banka Slovensko, a.s.
Logo mBank S.A., pobočka zahraničnej banky
Oberbank AG pobočka zahraničnej banky v Slovenskej republike
Logo Prima banka Slovensko, a.s.
Logo Sberbank Slovensko, a.s.
Logo UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., pobočka zahraničnej banky
AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo, pobočka Slovensko
Logo Consumer Finance Holding, a.s.
Logo BKS Bank AG, pobočka zahraničnej banky v SR
Logo developerskej spoločnosti I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s.

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.

Pridať referenciu

Vážení klienti,

dovoľte nám poďakovať za vašu dôveru a vzájomnú spoluprácu. Zároveň nám dovoľte požiadať vás o vyjadrenie názoru na nami poskytované služby. Môžete nám napísať hodnotenie, komentár, pripomienky a nápady. Napísaním referencie povzbudíte našich brokerov a tiež potenciálnych klientov, ktorí hľadajú profesionálne služby v oblasti úverov a nehnuteľností.

Poznámka:
Kontaktné údaje slúžia na overenie osoby, ktorá referenciu píše. Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním osobných údajov a udeľujete nám aj súhlas so zverejnením vášho Mena a Priezviska vo vašej referencii.