Referencie

Chcela by som sa týmto poďakovať pani Ohrajterovej za profesionálne a rýchle riešenie refinancovania mojej hypotéky. Firmu Smart Brokers veľmi odporúčam.

  • Klient: Dušana Pastuchová

Chceme sa poďakovať pani Brisudovej za nájdenie vhodného riešania - vybavenie HÚ a refinancovanie spotrebných úverov. Nakoľko má výborný prehľad o úverových produktoch v bankách. Ušetrila nám veľa času a pomohla získať úver s výhodnými podmienkami. Určite ju budeme ďalej odporúčať.

  • Klient: Peter Valach
broker-image-placeholder

Pani Podkrivacká nám veľmi pomohla pri kúpe nášho bytu. Všetko sa pohlo až po tom, ako sme ju kontaktovali. Klobúk dole pred jej schopnosťami. Ďakujeme a prajeme všetko dobré.

  • Klient: Ondrej Macošínec

Ďakujem p. Bevelaqua za vyriešenie refinancovania môjho úveru. Pôvodne som plánovala len zmeniť ručiteľa úveru, avšak vďaka p. Bevelaqua som úver zároveň aj refinancovala, za omnoho výhodnejších podmienok ako pôvodne, čo mi výrazne skrátilo dobu splácania a znížilo sumu, ktorú preplatím na úvere. Všetko to šlo veľmi rýchlo, čo mi ušetrilo veľa starostí a hlavne čas, ktorého mám málo.

  • Klient: Veronika Zavadilová

Vďaka svojim vynikajúcim znalostiach v obore mi p. Bevelaqua pomohla so sprostredkovaním zložitého úveru za podmienok, ktoré hodnotím ako nadmieru uspokojivé. Zároveň veľmi pozitívne hodnotím jej servis a promtné riešenie vzniknutých prekážok, vďaka čomu sa mi podarilo prefinancovať zdanlivo veľmi problematickú kúpu mojej nehnuteľnosti. Ak budem v budúcnosti potrebovať služby hypotekárneho poradcu, s radosťou sa na ňu opäť obrátim.

  • Klient: Tomáš Kapusta

Veľmi dobrá komunikácia. Ústretovosť a snaha všetko rýchlo a kvalitne vyriešiť. Flexibilnosť a práca aj nad rámec povinností.

  • Klient: Miroslav Musil

So službami som bola veľmi spokojná. Všetko išlo veľmi rýchlo, spoľahlivo a všetky podané informácie boli jasne a zrutumiteľné. Pani Bolješiková bola veľmi milá a super informovaná, všetko mi vysvetlila a veľa veci vybavila bez mojej spoluúčasti, čím mi veľmi pohohla a uľahčila moju situáciu. Mala som šťstie že som na ňu natrafila, určite to urobím v prípade potreby aj nabudúce a budem samozrejme ďalej odporúčať. Ďakujem za všetko.

  • Klient: Jana Vargovská

Som veľmi rada, že som pri riešení hypotéky spolupracovala s p. Bolješíkovou. Môžem len poďakovať za profesionálny prístup, za všetkú pomoc pri každom kroku počas riešenia mojej hypotéky. Vďaka p. Bolješíkovej som mala pocit, že všetko prebiehalo ľahko a jednoducho, nakoľko ja ako laik som vôbec netušila čo treba. Vo všetkom mi poradila a zrozumiteľne mi davala odpovede na každú moju otázku. Milá a príjemná pani. Môžem iba odporúčať. Ďakujem.

  • Klient: Mária Červenková

Partneri

Logo Všeobecná úverová banka, a.s.
Logo Tatra banka, a.s.
Logo Československá obchodná banka, a.s.
Logo Slovenská sporiteľňa, a.s.
Logo OTP Banka Slovensko, a.s.
Logo mBank S.A., pobočka zahraničnej banky
Oberbank AG pobočka zahraničnej banky v Slovenskej republike
Logo BKS Bank AG, pobočka zahraničnej banky v SR
Logo Sberbank Slovensko, a.s.
Logo UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., pobočka zahraničnej banky
AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo, pobočka Slovensko
Wüstenrot stavebná sporiteľňa
Logo Consumer Finance Holding, a.s.
Logo developerskej spoločnosti I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s.

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.

Pridať referenciu

Vážení klienti,

dovoľte nám poďakovať za vašu dôveru a vzájomnú spoluprácu. Zároveň nám dovoľte požiadať vás o vyjadrenie názoru na nami poskytované služby. Môžete nám napísať hodnotenie, komentár, pripomienky a nápady. Napísaním referencie povzbudíte našich brokerov a tiež potenciálnych klientov, ktorí hľadajú profesionálne služby v oblasti úverov a nehnuteľností.

Poznámka:
Kontaktné údaje slúžia na overenie osoby, ktorá referenciu píše. Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním osobných údajov a udeľujete nám aj súhlas so zverejnením vášho Mena a Priezviska vo vašej referencii.