Referencie

Veľmi dobrá komunikácia. Ústretovosť a snaha všetko rýchlo a kvalitne vyriešiť. Flexibilnosť a práca aj nad rámec povinností.

  • Klient: Miroslav Musil

So službami som bola veľmi spokojná. Všetko išlo veľmi rýchlo, spoľahlivo a všetky podané informácie boli jasne a zrutumiteľné. Pani Bolješiková bola veľmi milá a super informovaná, všetko mi vysvetlila a veľa veci vybavila bez mojej spoluúčasti, čím mi veľmi pohohla a uľahčila moju situáciu. Mala som šťstie že som na ňu natrafila, určite to urobím v prípade potreby aj nabudúce a budem samozrejme ďalej odporúčať. Ďakujem za všetko.

  • Klient: Jana Vargovská

Som veľmi rada, že som pri riešení hypotéky spolupracovala s p. Bolješíkovou. Môžem len poďakovať za profesionálny prístup, za všetkú pomoc pri každom kroku počas riešenia mojej hypotéky. Vďaka p. Bolješíkovej som mala pocit, že všetko prebiehalo ľahko a jednoducho, nakoľko ja ako laik som vôbec netušila čo treba. Vo všetkom mi poradila a zrozumiteľne mi davala odpovede na každú moju otázku. Milá a príjemná pani. Môžem iba odporúčať. Ďakujem.

  • Klient: Mária Červenková

S poskytnutými službami pani Gabriely Bevelaqua som bola veľmi spokojná. Oceňujem predovšetkým profesionálny a ľudský prístup.

  • Klient: Mgr. Daša Birmonová

Pani Bolješiková nám pomohla s vybavením hypotéky, bola ochotná a vždy pripravená odpovedať na naše otázky. Aj keď sa finálne schválenie na strane banky predĺžilo, na druhej strane nám pomohla zariadiť lepšie podmienky, ktoré sme požadovali, takže sa oplatilo počkať. Má veľmi príjemné a profesionálne vystupovanie, ochotne dohodla všetky "papierovačky" aj priamo s realitkou. Ďakujeme.

  • Klient: Slavomíra Parasková

Absolútna spokojnosť s p. Sentelíkovou. Perfektná orientácia na trhu, perfektná komunikácia a hlavne v procese získavania hypotekárneho úveru výborná spolupráca a orientácia. Vďaka jej skúsenostiam som ušetrila veľa času. Ďakujem

  • Klient: Jana Hajašová

Boli sme veľmi spokojní. :-) :-) :-)

  • Klient: Peter Karabín

Slovami sa ani nedá opísať ako veľmi mi p. Dobrá pomohla. Chcela som kúpiť dom a už mojej prvej návšteve banky so snahou zistiť nejaké úverové podmienky som vychádzala úplne zúfala keďže som v tejto problematike nebola vôbec zorientovaná a zdalo sa mi, že na mňa hovoria iným jazykom. Spomenula som si na dávnejší rozhovor s jednou známou, ktorá mi p. Betku a jej profesionálny prístup spomínala...tak som sa jej rozhodla zavolať a už pri prvom telefonáte mi spadol kameň so srdca.

Bola strašne milá a ústretová s ochotou pomôcť a uistila ma, že sa všetko vybaví a nič nie je nemožné. Toto mi úplne stačilo ešte predtým ako sme sa vôbec stretli. Pri príjemnej "kávičke" som jej všetko povedala a následne sa už všetko odohrávalo pomimo mňa a samozrejme podľa mojich predstáv čo bolo neskutočné odbremenenie sa od tých nekonečných vybavovačiek.

P. Betka vybavila úver, zorganizovala stretnutie v banke, vybavila všetky náležitosti na katastri...Ja som nemala nič iné na starosti ako tešiť sa z vybaveného úveru pre ktorý som "ani prstom nepohla" a samozrejme teraz už z nového domu :-) za ktorý vďačím aj pani Betke. Chcete sa zbaviť zbytočných starostí, vybavovačiek a naháňania sa po úradoch?? Tak sa obráťte na profesionála s priateľským prístupom - p. Betku Dobrú :-)

  • Klient: Ildikó Ferenci

Partneri

Logo Všeobecná úverová banka, a.s.
Logo Tatra banka, a.s.
Logo Československá obchodná banka, a.s.
Logo Slovenská sporiteľňa, a.s.
Logo OTP Banka Slovensko, a.s.
Logo mBank S.A., pobočka zahraničnej banky
Oberbank AG pobočka zahraničnej banky v Slovenskej republike
Logo Prima banka Slovensko, a.s.
Logo Sberbank Slovensko, a.s.
Logo UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., pobočka zahraničnej banky
AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo, pobočka Slovensko
Logo Consumer Finance Holding, a.s.
Logo BKS Bank AG, pobočka zahraničnej banky v SR
Logo developerskej spoločnosti I.K.M. REALITY - STAVING Banská Bystrica, a.s.

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.

Pridať referenciu

Vážení klienti,

dovoľte nám poďakovať za vašu dôveru a vzájomnú spoluprácu. Zároveň nám dovoľte požiadať vás o vyjadrenie názoru na nami poskytované služby. Môžete nám napísať hodnotenie, komentár, pripomienky a nápady. Napísaním referencie povzbudíte našich brokerov a tiež potenciálnych klientov, ktorí hľadajú profesionálne služby v oblasti úverov a nehnuteľností.

Poznámka:
Kontaktné údaje slúžia na overenie osoby, ktorá referenciu píše. Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním osobných údajov a udeľujete nám aj súhlas so zverejnením vášho Mena a Priezviska vo vašej referencii.