Referencie

Chcel by som týmto vyjadriť jedno veľké a uprimné poďakovanie p. Drndovi, ktorý nám svojim úsilím opať rovnako ako pred piatimi rokmi ušetril veľkú kopu času, starosti a hlavne peňazí. Počas celého priebehu refinacovania našej hypotéky mal skvelý prehľad o situácii, vždy ochotne pomohol na teleféne či osobne s každým našim dotazom a svojim priateľským prístupom v nás zanechal prijemný pocit istoty, že všetky významné rozhodnutia pre nás dopadli najlepšie ako mohli.

Je to seriózny profesionál na správnom mieste a od prvého kontaktu nás utvrdil v tom, že sme v dobrých rukách.

  • Klient: Milan Foltýn

Veľmi profesionálny a zárovň ľudský prístup, spoľahlivosť a napriek krkolomného termínu úspešne zrealizovaný predaj bytu s full servisom včas. Môžem odporúčiť bez obáv. Bola som maximálne spokojná.

  • Klient: Silvia Čechová

Gabika je milá, veľmi profesionálna a možno sa na ňu na 100% spoľahnúť. Nesmierne nám so všetkým pomohla a odbremenila nás od časovo náročných vybavovaní. Boli sme nadmieru spokojní a preto môžeme len doporučiť spoluprácu s ňou. Ďakujeme.

  • Klient: Ivana Figuli

S prácou pani Vajdeľovej som bola veľmi spokojná.

  • Klient: Radka Štěpánková

Veľmi pekne ďakujem pani Hochelovej za kompletný servis okolo hypotéky. To, čo som si cenil najviac bol absolútne profesionálny prístup a okamžité riešenie vecí. Ak by som v budúcnosti opäť riešil niečo obdobné, určite sa obrátim na Smart Brokers .

  • Klient: Vladimír Šimna

Veľká vďaka patri pánovi Posoldovi za pomoc pri predaji môjho bytu. Celý proces bol veľmi rýchly, s profesionálnym prístupom a ohľadom na môj režim s trojmesačným bábätkom. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov a predaných nehnuteľností. Zuzana.

  • Klient: Zuzana Podmaková

Obrovská vďaka pani Hochelovej za úsilie, ktoré vynaložila pri riešení našej hypotéky a nie len tej. Robila veľmi veľa vecí aj nad rámec svojich povinností, veľmi dobrá komunikácia, milá, ľudská, prijemná a skutočne ochotná! Vždy, keď som mala čo i len jednu otázku si našla na mna čas a odpoveď som mala do chviločky, či mailom, sms alebo telefonicky, či bol prac. týždeň, či víkend.

Viem, že sa na ňu môžem spoľahnút skutočne vo všetkom! Zaujáma sa o svojich klientov aj v osobnej úrovni, čo som vždy odcenila pri osobných stretnutiach. Ja som spokojná na 1000% a VRELO ODPORÚČAM PRÁCU S ŇOU!

  • Klient: Svetlana Rodinova

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať pani Brisudovej za sprostredkovanie hypotekárneho úveru, a určite je chceme odporučiť každému mladému človekovi, ktorí potrebuje 100% rady ohľadom nehnuteľností. Maximálny výkon a sebavedomie určite pani Zdenke nechýba, a sme veľmi šťastný že bývame vo vlastnom za veľmi dobrých podmienok. Ešte raz veľká vďaka! Ďakujeme :)

  • Klient: Matúš Čičmanec a Lucia Hosťovecká

Naše ocenenia

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Vďaka dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia a zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Pri poskytovaní služieb uprednostňujeme časovú a finančnú hospodárnosť.

Pridať referenciu

Vážení klienti,

dovoľte nám poďakovať za vašu dôveru a vzájomnú spoluprácu. Zároveň nám dovoľte požiadať vás o vyjadrenie názoru na nami poskytované služby. Môžete nám napísať hodnotenie, komentár, pripomienky a nápady. Napísaním referencie povzbudíte našich brokerov a tiež potenciálnych klientov, ktorí hľadajú profesionálne služby v oblasti úverov a nehnuteľností.

Poznámka:
Kontaktné údaje slúžia na overenie osoby, ktorá referenciu píše. Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním osobných údajov a udeľujete nám aj súhlas so zverejnením vášho Mena a Priezviska vo vašej referencii.