Referencie

Vynikajúca spolupráca. Profesionálny, pritom ľudský prístup. Ing. Šoltisová je veľmi príjemná v komunikácii, odborne rozhľadená, spoľahlivá, reaguje promptne. Nám ušetrila veľa energie a "nervov" pri refinancovaní hypotéky, vybavila výborné podmienky a komplexne a pozorne dohliadala na celý proces - jeho jednotlivé detaily i celkový hladký priebeh. Bez váhania odporúčame!

  • Klient: Mária Humeníková

Naše veľké ďakujem patri pani Bugisovej. Veľmi oceňujeme jej profesionálny prístup, ochotu pomôcť, trpezlivosť, komunikatívnosť a spoľahlivosť. Špeciálne by sme chceli zdôrazniť flexibilnosť a prácu nad rámec jej povinností. Boli sme nadmieru spokojní a určite môžeme odporučiť spoluprácu s ňou.

  • Klient: Ema Magdová

Chcem sa poďakovať p. Bugisovej za jej excelentný prístup pri vybavovaní hypotekárneho úveru a pomoci spojenou s kúpou nehnuteľnosti.

  • Klient: Daniel Probala

S pani Hochelovou som bola veľmi spokojná. Je to príjemná, milá, ochotná a spoľahlivá osoba. Nemôžem napísať ani jedno negatívum, pretože žiadne nebolo :) Som veľmi rada, ze som sa dostala práve k nej. Sama by som si to určite tak rýchlo a ľahko nevybavila. Patrí jej veľká vďaka zato, ako vykonáva svoju prácu a akým je pri nej milým, ochotným a spoľahlivým človekom. Určite odporúčam :)

  • Klient: Laura Gesvantnerova

Vysoko odporúčam služby pána Drndu a ďakujem za jeho úsilie pri vybavovaní neštandardnejšej hypotéky z príjmov živnostníka aj medzi sviatkami. Vďaka skúsenostiam vie nájsť cesty, možnosti a čísla, ktoré iní poradcovia nevideli. Keď vám iní povedia, že niečo nejde, obráťte sa na p. Drndu. Slušný a seriózny prístup, kedykoľvek telefonicky poradí, vie aj, čo je humor :-).

Navyše kvitujem parádne 3D prehliadky nehnuteľností, kvalitnú webstránku a že ide s dobou a inováciami. Ďakujem ešte raz.

  • Klient: Pavol Provazník

Chcem sa poďakovať p. Cirbusovi za jeho excelentný prístup pri vybavovaní hypotekárneho úveru a pomoci spojenou s kúpou nehnuteľnosti. Spoľahlivosť a ľudský prístup boli jeho prioritou. Určite ho odporučím aj mojim známym.

  • Klient: Erik Hrivňák

Pán Ing. Cirbus je profesionál s ľudským prístupom, vďaka ktorému prebehla kúpa nehnuteľnosti bez akýchkoľvek starostí pre mňa. Všetko veľmi podrobne a ochotne vysvetlil, nebol problém s komunikáciou po telefóne, či cez email, čo úplne vyhovovalo mojej pracovnej vyťaženosti, len vďaka jeho profesionalite a flexibite bolo vybavovanie hypotéky pre mňa uplné bezstarostné. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za Vašu pomoc.

  • Klient: Jana Farbaková

Moje veľké ďakujem patrí p. Pobežalovi, ktorý mi pri vybavovaní hypotekárneho úveru veľmi pomohol. Jeho prístup bol vysoko profesionálny, promptne reagoval na všetky problémy, ktoré sa počas procesu schvaľovania hypotekárneho úveru vyskytli. Bol ochotný vždy poradiť, pomôcť. So službami p. Pobežala som bola nadmieru spokojná a určite odporúčam ich využitie. Ešte raz ďakujem.

  • Klient: Kristína Nagyhajú

Naše ocenenia

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.

Pridať referenciu

Vážení klienti,

dovoľte nám poďakovať za vašu dôveru a vzájomnú spoluprácu. Zároveň nám dovoľte požiadať vás o vyjadrenie názoru na nami poskytované služby. Môžete nám napísať hodnotenie, komentár, pripomienky a nápady. Napísaním referencie povzbudíte našich brokerov a tiež potenciálnych klientov, ktorí hľadajú profesionálne služby v oblasti úverov a nehnuteľností.

Poznámka:
Kontaktné údaje slúžia na overenie osoby, ktorá referenciu píše. Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním osobných údajov a udeľujete nám aj súhlas so zverejnením vášho Mena a Priezviska vo vašej referencii.