Referencie

Sme veľmi radi, že sme natrafili na pani Bugisovú pri riešení financií na naše nové bývanie. Oceňujeme a hlavne ďakujeme za profesionálny prístup, vďaka čomu sme mali pocit, že všetko prebieha hladko a bez problémov. Bola ochotná trpezlivá a vo všetkom nám poradila. Na všetky naše otázky sme dostali zrozumiteľné odpovede. Mali sme pocit, že vie vybaviť aj nemožné. Príjemná a milá pani, pričom ak v budúcnosti budem ja alebo niekto z mojich známych potrebovať profesionálne služby v oblasti úverov a nehnuteľností, určite sa na ňu obrátime resp. ju odporučíme. Ďakujeme

  • Klient: JUDr. Attila Tóth

Chcem sa veľmi pekne poďakovať p. Ivanovi Cirbusovi za jeho vysoko profesionálnu pomoc pri vybavovaní a kúpe nehnuteľnosti. Celý proces prebehol rýchlo a skoro o nič som sa nemusela starať. Bol veľmi ľudský a časovo sme sa s ním mohli kedykoľvek kontaktovať keď sme potrebovali pomôcť. O všetkom ma stále dopodrobna informoval a mal veľmi prirodzený priateľský prístup.
V každom prípade ho budem odporúčať všetkým mojím známym. Veľmi pekne ďakujem p. Ivan Cirbus

  • Klient: Monika Tarcaliová

Pani Bugisovú môžem odporúčiť, kompetetnosť v danej oblasti je 100%. Jedná sa o človeka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti finančného sprostredkovania. Pomohla mi prejsť procesom od samotného výberu nehnuteľnosti až po podpis zmluvy v banke, no tým jej služby neskončili pomohla mi aj so zápisom nehnuteľnosti do systému katastrálneho úradu a nastavením pre mňa najvýhodnejšieho životného poistenia.

Na záver musím vyzdvihnúť jej efektívnosť, spoľahlivosť, ochotu a vedomosti.

  • Klient: Tomáš Balta

Veľmi pekne ďakujeme Pánovi Pilovi za super rýchle sprostredkovanie a vybavenie prenosu hypotéky do inej banky, so všetkým ako sa patrí. Komunikácia, proaktivita a ochota Pána Pila je na veľmi vysokej úrovni. Väčšieho profesionála v tejto oblasti sme ešte nestretli. Ešte raz Pánovi Pilovi ĎAKUJEME.

  • Klient: Juraj Daněk

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať pani Bugisovej za úsilie, ktoré vynaložila pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru. Zdieľala a vysvetlila nám každú informáciu do detailov, robila veľa vecí aj nad rámec svojich povinností.

Ochotná bola od prvého momentu a komunikácia bola veľmi dobrá, milá, ľudská a prijemná. Vždy nám bola dostupná, či išlo o pracovné dni alebo víkendy. Odpovede sme dostali rýchlo a stále detailne, buď cez sms, telefonické rozhovory, emaily alebo osobné stretnutia.

Veľmi si ceníme aj jej trvajúcu dostupnosť a nápomoc i po spracovaní úveru. Vieme, že sa na ňu môžeme spoľahnút a veríme, že sme v správnych rukách. My sme maximálne spokojní a môžeme len doporučiť spoluprácu s ňou.

  • Klient: Nam Nguyen Anh a Cuong Tran Thi

So spoluprácou s pani Ing. Bugisovou a s jej prístupom k veci som bola maximálne spokojná. bola vysoko profesionálna. Ďakujem za spoluprácu.

  • Klient: JUDr. Ivana Šimková Hopejová

Veľmi pekne ďakujeme pani Bugisovej za kompletný servis pri riešenie našej hypoteky, za profesionálny prístup, s ohľadom na potreby a požiadavky jednotlivca a promktne riešenie vecí. Ak by sme niečo podobné v budúcnosti opäť riešili, môžem iba odporučiť.

  • Klient: Mgr. Eva Glatz

Kúpa nehnuteľnosti môže byť dosť stresujúci proces, no vďaka pani Bugisovej a jej priateľskému a profesionálnemu prístupu prebehlo všetko hladko a bez najmenších problémov a starostí. Mnoho známych sa mi ponúkalo, že mi pomôže s hypotékou alebo odporučí niekoho dobrého.

Nakoniec som úplnou náhodou stretla pani Bugisovú, ktorá bola veľmi milá a príjemná a poskytka mi služby na najvyššej úrovni. Pomohla mi s kúpou nehnuteľnosti s tými najvýhodnejšími podmienkami a všetko za mňa vybavila. Som teraz maximálne spokojný zákazník a môžem vrelo odporučiť prvotriedne služby pani Bugisovej!!

  • Klient: Dominika Kováčová

Naše ocenenia

Tri hlavné dôvody, prečo AGENT.SK

Odbornosť

Naše služby poskytujeme s odbornou starostlivosťou a proklientským prístupom.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Keď sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my pracujeme pre nich.

Pridať referenciu

Vážení klienti,

dovoľte nám poďakovať za vašu dôveru a vzájomnú spoluprácu. Zároveň nám dovoľte požiadať vás o vyjadrenie názoru na nami poskytované služby. Môžete nám napísať hodnotenie, komentár, pripomienky a nápady. Napísaním referencie povzbudíte našich brokerov a tiež potenciálnych klientov, ktorí hľadajú profesionálne služby v oblasti úverov a nehnuteľností.

Poznámka:
Kontaktné údaje slúžia na overenie osoby, ktorá referenciu píše. Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním osobných údajov a udeľujete nám aj súhlas so zverejnením vášho Mena a Priezviska vo vašej referencii.