Referencie

Boli sme veľmi spokojní, môžem vrelo každému odporúčať. Pani je veľmi šikovná, milá, a urobí všetko pre vás čo vám len na očiach uvidí, len aby ste boli spokojní. ☺

  • Klient: Gabriela Verboczi

Pani Bugisová nam pomohla s hypotékou a boli sme veľmi spokojní. Odporúčam každému, kto potrebuje pomoc s kúpou nehnuteľnosti.

  • Klient: Mikuláš Lóška

Absolútna spokojnosť, komunikácia na úrovni, profesionalita akú každý očakáva, spoľahlivosť, odbornosť sú samozrejmosťou, vrelo odporúčame a zároveň ďakujeme za všetko.

  • Klient: Mgr. Jana Harčárová

Spolupráca s pánom Drndom je na vysokej úrovni. Vysoká flexibilita, odbornosť a ochota pripraviť požadovanú hypotéku na mieru. Svojimi vedomosťami a skúsenosťami mi pomohol nie len pri výbere hypotéky, ale naďalej sa podieľal pri poradenstve pri skončení doby fixácie. Tým mi umožnil mať naďalej atraktívny finančný produkt. Jeho služby doporučujem všetkým náročným klientom.

  • Klient: Rastislav Kamenišťak

Chcela by som týmto vyjadriť jedno veľké poďakovanie p. Cirbusovi, ktorý nám svojim úsilím ušetril veľa času a starosti . Počas celého priebehu našej hypotéky mal skvelý prehľad o situácii, vždy ochotne pomohol osobne, alebo telefonicky s každým našim dotazom a svojim priateľským prístupom v nás zanechal prijemný pocit istoty, že všetky významné rozhodnutia pre nás dopadli najlepšie ako mohli.

Je to seriózny profesionál na správnom mieste a od prvého kontaktu nás utvrdil v tom, že sme v dobrých rukách.

  • Klient: Iveta Kellemeš

Chcel by som týmto vyjadriť jedno veľké a uprimné poďakovanie p. Drndovi, ktorý nám svojim úsilím opať rovnako ako pred piatimi rokmi ušetril veľkú kopu času, starosti a hlavne peňazí. Počas celého priebehu refinacovania našej hypotéky mal skvelý prehľad o situácii, vždy ochotne pomohol na teleféne či osobne s každým našim dotazom a svojim priateľským prístupom v nás zanechal prijemný pocit istoty, že všetky významné rozhodnutia pre nás dopadli najlepšie ako mohli.

Je to seriózny profesionál na správnom mieste a od prvého kontaktu nás utvrdil v tom, že sme v dobrých rukách.

  • Klient: Milan Foltýn

Veľmi profesionálny a zárovň ľudský prístup, spoľahlivosť a napriek krkolomného termínu úspešne zrealizovaný predaj bytu s full servisom včas. Môžem odporúčiť bez obáv. Bola som maximálne spokojná.

  • Klient: Silvia Čechová

Gabika je milá, veľmi profesionálna a možno sa na ňu na 100% spoľahnúť. Nesmierne nám so všetkým pomohla a odbremenila nás od časovo náročných vybavovaní. Boli sme nadmieru spokojní a preto môžeme len doporučiť spoluprácu s ňou. Ďakujeme.

  • Klient: Ivana Figuli

Naše ocenenia

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.

Pridať referenciu

Vážení klienti,

dovoľte nám poďakovať za vašu dôveru a vzájomnú spoluprácu. Zároveň nám dovoľte požiadať vás o vyjadrenie názoru na nami poskytované služby. Môžete nám napísať hodnotenie, komentár, pripomienky a nápady. Napísaním referencie povzbudíte našich brokerov a tiež potenciálnych klientov, ktorí hľadajú profesionálne služby v oblasti úverov a nehnuteľností.

Poznámka:
Kontaktné údaje slúžia na overenie osoby, ktorá referenciu píše. Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním osobných údajov a udeľujete nám aj súhlas so zverejnením vášho Mena a Priezviska vo vašej referencii.