Referencie

S prácou pani Vajdeľovej som bola veľmi spokojná.

  • Klient: Radka Štěpánková

Veľmi pekne ďakujem pani Hochelovej za kompletný servis okolo hypotéky. To, čo som si cenil najviac bol absolútne profesionálny prístup a okamžité riešenie vecí. Ak by som v budúcnosti opäť riešil niečo obdobné, určite sa obrátim na Smart Brokers .

  • Klient: Vladimír Šimna

Veľká vďaka patri pánovi Posoldovi za pomoc pri predaji môjho bytu. Celý proces bol veľmi rýchly, s profesionálnym prístupom a ohľadom na môj režim s trojmesačným bábätkom. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov a predaných nehnuteľností. Zuzana.

  • Klient: Zuzana Podmaková

Obrovská vďaka pani Hochelovej za úsilie, ktoré vynaložila pri riešení našej hypotéky a nie len tej. Robila veľmi veľa vecí aj nad rámec svojich povinností, veľmi dobrá komunikácia, milá, ľudská, prijemná a skutočne ochotná! Vždy, keď som mala čo i len jednu otázku si našla na mna čas a odpoveď som mala do chviločky, či mailom, sms alebo telefonicky, či bol prac. týždeň, či víkend.

Viem, že sa na ňu môžem spoľahnút skutočne vo všetkom! Zaujáma sa o svojich klientov aj v osobnej úrovni, čo som vždy odcenila pri osobných stretnutiach. Ja som spokojná na 1000% a VRELO ODPORÚČAM PRÁCU S ŇOU!

  • Klient: Svetlana Rodinova

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať pani Brisudovej za sprostredkovanie hypotekárneho úveru, a určite je chceme odporučiť každému mladému človekovi, ktorí potrebuje 100% rady ohľadom nehnuteľností. Maximálny výkon a sebavedomie určite pani Zdenke nechýba, a sme veľmi šťastný že bývame vo vlastnom za veľmi dobrých podmienok. Ešte raz veľká vďaka! Ďakujeme :)

  • Klient: Matúš Čičmanec a Lucia Hosťovecká

Pani Bugisovú môžem len a len odporúčiť. Tomu sa hovorí 5 hviezdičková služba. S manželom nám pomohla splniť si sen o vlastnom domčeku. Bez jej pomoci by to bola náročná cesta. Je efektívna, spoľahlivá, ochotná, rozhľadená a jednoducho sa vyzná v tom čo robí. Jej profesionálny a priateľský prístup je výnimočný. Vybojuje pre vás to najlepšie. Ešte raz obrovské Vďaka.

  • Klient: Martina Boswell

Chcel by som veľmi poďakovať pani Bolješikovej za jej ochotu a profesionálny prístup. Bola nám k dispozícii aj mimo svojej pracovnej doby, večer aj cez víkend. Kedykoľvek sme sa mohli na nu obrátiť s nejakou otázkou a bez problémov nám na ňu odpoovedala (mailom, telefónom alebo osobne). Svoju pracu robí na maximum a venuje sa jej s plným nasadením. Môžem len doporučit všetkými desiatimi. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov

  • Klient: Milan Štefanička

Profesionálka, ľudská, ktorá má obrovské skúsenosti, znalosti a kontakty v každej banke. Pomôže aj tam, kde sa to nedá. Ak chcete hypotekárny úver, alebo refinancovať, či konsolidovať spotrebné úvery, tak lepšiu odborníčku nenájdete. Ja som jej veľmi vďačný, konečne žijem, ako človek. Veľmi mi pomohla.

  • Klient: Dušan Lehocký

Naše ocenenia

Tri hlavné dôvody, prečo AGENT.SK

Odbornosť

Naše služby poskytujeme s odbornou starostlivosťou a proklientským prístupom.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Keď sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my pracujeme pre nich.

Pridať referenciu

Vážení klienti,

dovoľte nám poďakovať za vašu dôveru a vzájomnú spoluprácu. Zároveň nám dovoľte požiadať vás o vyjadrenie názoru na nami poskytované služby. Môžete nám napísať hodnotenie, komentár, pripomienky a nápady. Napísaním referencie povzbudíte našich brokerov a tiež potenciálnych klientov, ktorí hľadajú profesionálne služby v oblasti úverov a nehnuteľností.

Poznámka:
Kontaktné údaje slúžia na overenie osoby, ktorá referenciu píše. Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním osobných údajov a udeľujete nám aj súhlas so zverejnením vášho Mena a Priezviska vo vašej referencii.