Referencie

Chcela by som sa týmto poďakovať pani Ohrajterovej za profesionálne a rýchle riešenie refinancovania mojej hypotéky. Firmu Smart Brokers veľmi odporúčam.

  • Klient: Dušana Pastuchová

Chceme sa poďakovať pani Brisudovej za nájdenie vhodného riešania - vybavenie HÚ a refinancovanie spotrebných úverov. Nakoľko má výborný prehľad o úverových produktoch v bankách. Ušetrila nám veľa času a pomohla získať úver s výhodnými podmienkami. Určite ju budeme ďalej odporúčať.

  • Klient: Peter Valach
broker-image-placeholder

Pani Podkrivacká nám veľmi pomohla pri kúpe nášho bytu. Všetko sa pohlo až po tom, ako sme ju kontaktovali. Klobúk dole pred jej schopnosťami. Ďakujeme a prajeme všetko dobré.

  • Klient: Ondrej Macošínec

Ďakujem p. Bevelaqua za vyriešenie refinancovania môjho úveru. Pôvodne som plánovala len zmeniť ručiteľa úveru, avšak vďaka p. Bevelaqua som úver zároveň aj refinancovala, za omnoho výhodnejších podmienok ako pôvodne, čo mi výrazne skrátilo dobu splácania a znížilo sumu, ktorú preplatím na úvere. Všetko to šlo veľmi rýchlo, čo mi ušetrilo veľa starostí a hlavne čas, ktorého mám málo.

  • Klient: Veronika Zavadilová

Vďaka svojim vynikajúcim znalostiach v obore mi p. Bevelaqua pomohla so sprostredkovaním zložitého úveru za podmienok, ktoré hodnotím ako nadmieru uspokojivé. Zároveň veľmi pozitívne hodnotím jej servis a promtné riešenie vzniknutých prekážok, vďaka čomu sa mi podarilo prefinancovať zdanlivo veľmi problematickú kúpu mojej nehnuteľnosti. Ak budem v budúcnosti potrebovať služby hypotekárneho poradcu, s radosťou sa na ňu opäť obrátim.

  • Klient: Tomáš Kapusta

Veľmi dobrá komunikácia. Ústretovosť a snaha všetko rýchlo a kvalitne vyriešiť. Flexibilnosť a práca aj nad rámec povinností.

  • Klient: Miroslav Musil

So službami som bola veľmi spokojná. Všetko išlo veľmi rýchlo, spoľahlivo a všetky podané informácie boli jasne a zrutumiteľné. Pani Bolješiková bola veľmi milá a super informovaná, všetko mi vysvetlila a veľa veci vybavila bez mojej spoluúčasti, čím mi veľmi pohohla a uľahčila moju situáciu. Mala som šťstie že som na ňu natrafila, určite to urobím v prípade potreby aj nabudúce a budem samozrejme ďalej odporúčať. Ďakujem za všetko.

  • Klient: Jana Vargovská

Som veľmi rada, že som pri riešení hypotéky spolupracovala s p. Bolješíkovou. Môžem len poďakovať za profesionálny prístup, za všetkú pomoc pri každom kroku počas riešenia mojej hypotéky. Vďaka p. Bolješíkovej som mala pocit, že všetko prebiehalo ľahko a jednoducho, nakoľko ja ako laik som vôbec netušila čo treba. Vo všetkom mi poradila a zrozumiteľne mi davala odpovede na každú moju otázku. Milá a príjemná pani. Môžem iba odporúčať. Ďakujem.

  • Klient: Mária Červenková

Naše ocenenia

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.

Pridať referenciu

Vážení klienti,

dovoľte nám poďakovať za vašu dôveru a vzájomnú spoluprácu. Zároveň nám dovoľte požiadať vás o vyjadrenie názoru na nami poskytované služby. Môžete nám napísať hodnotenie, komentár, pripomienky a nápady. Napísaním referencie povzbudíte našich brokerov a tiež potenciálnych klientov, ktorí hľadajú profesionálne služby v oblasti úverov a nehnuteľností.

Poznámka:
Kontaktné údaje slúžia na overenie osoby, ktorá referenciu píše. Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním osobných údajov a udeľujete nám aj súhlas so zverejnením vášho Mena a Priezviska vo vašej referencii.