Referencie

S poskytnutými službami pani Gabriely Bevelaqua som bola veľmi spokojná. Oceňujem predovšetkým profesionálny a ľudský prístup.

  • Klient: Mgr. Daša Birmonová

Pani Bolješiková nám pomohla s vybavením hypotéky, bola ochotná a vždy pripravená odpovedať na naše otázky. Aj keď sa finálne schválenie na strane banky predĺžilo, na druhej strane nám pomohla zariadiť lepšie podmienky, ktoré sme požadovali, takže sa oplatilo počkať. Má veľmi príjemné a profesionálne vystupovanie, ochotne dohodla všetky "papierovačky" aj priamo s realitkou. Ďakujeme.

  • Klient: Slavomíra Parasková

Absolútna spokojnosť s p. Sentelíkovou. Perfektná orientácia na trhu, perfektná komunikácia a hlavne v procese získavania hypotekárneho úveru výborná spolupráca a orientácia. Vďaka jej skúsenostiam som ušetrila veľa času. Ďakujem

  • Klient: Jana Hajašová

Boli sme veľmi spokojní. :-) :-) :-)

  • Klient: Peter Karabín

Slovami sa ani nedá opísať ako veľmi mi p. Dobrá pomohla. Chcela som kúpiť dom a už mojej prvej návšteve banky so snahou zistiť nejaké úverové podmienky som vychádzala úplne zúfala keďže som v tejto problematike nebola vôbec zorientovaná a zdalo sa mi, že na mňa hovoria iným jazykom. Spomenula som si na dávnejší rozhovor s jednou známou, ktorá mi p. Betku a jej profesionálny prístup spomínala...tak som sa jej rozhodla zavolať a už pri prvom telefonáte mi spadol kameň so srdca.

Bola strašne milá a ústretová s ochotou pomôcť a uistila ma, že sa všetko vybaví a nič nie je nemožné. Toto mi úplne stačilo ešte predtým ako sme sa vôbec stretli. Pri príjemnej "kávičke" som jej všetko povedala a následne sa už všetko odohrávalo pomimo mňa a samozrejme podľa mojich predstáv čo bolo neskutočné odbremenenie sa od tých nekonečných vybavovačiek.

P. Betka vybavila úver, zorganizovala stretnutie v banke, vybavila všetky náležitosti na katastri...Ja som nemala nič iné na starosti ako tešiť sa z vybaveného úveru pre ktorý som "ani prstom nepohla" a samozrejme teraz už z nového domu :-) za ktorý vďačím aj pani Betke. Chcete sa zbaviť zbytočných starostí, vybavovačiek a naháňania sa po úradoch?? Tak sa obráťte na profesionála s priateľským prístupom - p. Betku Dobrú :-)

  • Klient: Ildikó Ferenci

Pani Polačeková nám skutočne pomohla pri vybavovaní hypotéky a veci súvisiacích s kúpou nehnuteľnosti. Bola veľmi ochotná a všetko dotiahla do úspešného konca, aj napriek tomu, že komunikácia s predavajúcim nebola jednoduchá. Za to jej chceme veľmi pekne poďakovať a určite ju budeme odporúčať ďalej.

  • Klient: Veronika Hubertová

Chceme sa poďakovať pani Monike Sentelikovej za promptné sprostredkovanie hypotéky v banke s príjemným úrokom. Ako pravý profesionál nám pomáhala nielen s úverom, ale aj s poradenstvom ohľadom kúpy bytu, zmluvných podmienok, čím v značnej miere suplovala činnosť realitnej maklérky. Oceňujeme najmä jej profesionálny a súčasne ľudský prístup a taktiež maximálnu ochotu. S dôverou sa v prípade potreby opäť vrátime a využijeme jej služby. Odporúčame všetkým záujemcom o jej služby.

  • Klient: Ivana Kubincová a Ladislav Ďurana

Na pani Helíkovej si najviac vážim priateľsky a profesionálny prístup, veľmi nám pomohla so všetkým pri vybavovaní vhodného financovania na kúpu nového bytu. Všetko prebehlo bezstarostne. Teraz sa už len tešíme z nového bývania a hypotéky, ktorá nám vyhovuje. Môžem len odporučiť.

  • Klient: Samuel Adamčík

Naše ocenenia

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.

Pridať referenciu

Vážení klienti,

dovoľte nám poďakovať za vašu dôveru a vzájomnú spoluprácu. Zároveň nám dovoľte požiadať vás o vyjadrenie názoru na nami poskytované služby. Môžete nám napísať hodnotenie, komentár, pripomienky a nápady. Napísaním referencie povzbudíte našich brokerov a tiež potenciálnych klientov, ktorí hľadajú profesionálne služby v oblasti úverov a nehnuteľností.

Poznámka:
Kontaktné údaje slúžia na overenie osoby, ktorá referenciu píše. Odoslaním formulára súhlasite so spracovaním osobných údajov a udeľujete nám aj súhlas so zverejnením vášho Mena a Priezviska vo vašej referencii.