Brokeri
Realitný a finančný agent Mgr. Róbert Kubala

Mgr. Róbert Kubala

realitný a finančný agent   (odborná prax: 16 rokov a 264 dní)

Telefón +421 907Zobraziť
E-mail robert.kubala@agent.sk
Kontakt Andreja Hlinku
022 01 Čadca
Pôsobnosť Čadca, Kysucké Nové Mesto
Reg. číslo v NBS 232607

Róbert Kubala pracoval od roku 2003 v jednej z najväčších bánk na Slovensku na pozícii poradca klienta. Po odchode z banky, v ktorej nadobudol hypotekárnu prax, pracoval 2 roky pre realitnú spoločnosť v ktorej poskytoval služby na pozícii hypotekárny špecialista.

Róbert Kubala je v našom tíme na pozícii hypotekárny agent už od roku 2010 a od 7/2018 vykonáva aj funkciu realitného agenta. V olbasti realít nie je žiadny nováčik. Realitnému sprostredkovaniu sa venuje už od roku 2010 pod spoločnosťou A.J.K reality, z ktorej prešiel do nášho tímu.

S Róbertom Kubalom máme spoločnú stratégiu, spokojní klienti, ktorí odporúčajú naše služby svojim známym a priateľom. Naša dlhoročná spolupráca dokazuje, že nám táto stratégia výchádza.

Referencie

Boli sme maximálne spokojní so službami, ktoré nám poskytol pán Kubala, nakoľko bol veľmi milý, ochotný, ústretový, spoľahlivý a mal profesionálny prístup. Nám veľmi pomohol, a ak budeme potrebovať v budúcnosti poradiť, pomôcť, tak sa jednoznačne na pána Kubalu zase obrátime.

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Peter Strýček

So službami pána Kubalu som bol maximálne spokojný, všetko podrobne vysvetlil a zariadil, pri vybavovaní úveru ho môžem len odporučiť.

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Marián Paštrnák

Ďakujem p. Robertovi Kubalovi za profesionálnu pomoc, erudované rady, ochotu a rýchlosť s akou zabezpečil vybavenie hypotekárneho úveru. Som spokojný a vďačný.

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Dalibor Zeman

S prístupom a profesionalitou p. Róberta Kubalu zo Smart Brokers, ktorého sme oslovili ohľadom hypotekárneho úveru, sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme jeho profesionálny prístup, odbornosť, maximálnu ústretovosť i rýchlosť, s akou zabezpečil všetko potrebné. 

Služby pána Kubalu sme niekoľkokrát využili, či na sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, či na vybavenie hypotekárneho úveru alebo ohľadom refinancovania úveru a vždy sme boli maximálne spokojní, všetko podrobne vysvetlil a zariadil. ..

Môžeme len odporučiť. Všetkým odporúčam Vaše služby... 
 

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Andrea Gajdošová

S vybavením hypotekárneho úveru môžu byť úžasné starosti a časová náročnosť. Vďaka p.Robertovi Kubalovi sme sa k nemu dopracovali s minimálnym úsilím.Spolupráca bola úžasná,profesionálny prístup zaručený,v prípade potreby určite budeme p.Kubalu kontaktovať znova. Doporučujeme. Václav. zdroj referencie: referencie.sk/smartbrokers

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Václav Spilka
Počet referencií: 5