Brokeri
Špecialista na hypotekárne úvery a iné úvery Róbert Kubala

Róbert Kubala

hypotekárny broker

Telefón +421 907 336 493
Email kubala@smartbrokers.sk
Pôsobnosť Čadca, Kysucké Nové Mesto
Reg. číslo v NBS 166687

Počas viac ako 10 ročného pôsobenia v oblasti bankovníctva a finančných služieb vždy boli a sú pre mňa záujmy klienta najdôležitejšie. Pracoval som 5 rokov v jednej z najväčších bánk na Slovensku.

V súčasnosti pracujem v tíme hypotekárnych špecialistov Smart Brokers. Tu staviame na prvé miesto práve spokojnosť klienta, ktorú dosahujeme vybavením najvýhodnejšej hypotéky „šitej klientovi na mieru“.

Popri hypotekárnych službách pracujem tiež v realitnej kancelárii A.J.K. reality, ktorá pôsobí najmä v regióne Kysúc. Klientom ponúkam individuálny prístup, serióznosť a komplexný servis od výberu nehnuteľnosti, cez vybavenie najvýhodnejšej hypotéky až po odovzdanie kľúčov.

Referencie

Boli sme maximálne spokojní so službami, ktoré nám poskytol pán Kubala, nakoľko bol veľmi milý, ochotný, ústretový, spoľahlivý a mal profesionálny prístup. Nám veľmi pomohol, a ak budeme potrebovať v budúcnosti poradiť, pomôcť, tak sa jednoznačne na pána Kubalu zase obrátime.

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Peter Strýček

So službami pána Kubalu som bol maximálne spokojný, všetko podrobne vysvetlil a zariadil, pri vybavovaní úveru ho môžem len odporučiť.

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Marián Paštrnák

Ďakujem p. Robertovi Kubalovi za profesionálnu pomoc, erudované rady, ochotu a rýchlosť s akou zabezpečil vybavenie hypotekárneho úveru. Som spokojný a vďačný.

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Dalibor Zeman

S prístupom a profesionalitou p. Róberta Kubalu zo Smart Brokers, ktorého sme oslovili ohľadom hypotekárneho úveru, sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme jeho profesionálny prístup, odbornosť, maximálnu ústretovosť i rýchlosť, s akou zabezpečil všetko potrebné. 

Služby pána Kubalu sme niekoľkokrát využili, či na sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, či na vybavenie hypotekárneho úveru alebo ohľadom refinancovania úveru a vždy sme boli maximálne spokojní, všetko podrobne vysvetlil a zariadil. ..

Môžeme len odporučiť. Všetkým odporúčam Vaše služby... 
 

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Andrea Gajdošová

S vybavením hypotekárneho úveru môžu byť úžasné starosti a časová náročnosť. Vďaka p.Robertovi Kubalovi sme sa k nemu dopracovali s minimálnym úsilím.Spolupráca bola úžasná,profesionálny prístup zaručený,v prípade potreby určite budeme p.Kubalu kontaktovať znova. Doporučujeme. Václav. zdroj referencie: referencie.sk/smartbrokers

  • Kraj: Žilinský
  • Klient: Václav Spilka
Počet referencií: 5