Rodinný dom E8 Zelené Terasy Devín


Cena:
430 000 €
Hypotéka 90%:
od 1225 € / mesiac

Rodinný dom E8 Zelené Terasy Devín


430 000 €
od 1225 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Smart Brokers ponúka 5-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Zelené terasy Devín. Cena rodinného domu je uvedená s DPH.

Dom disponuje jednou kúpeľňou na spodnom podlaží a dvomi kúpeľňami na vrchnom podlaží. Dom je dizpozične rozdelený na dennú a nočnú časť. K domu prislúcha garáž s dvomi parkovacími miestami.

V Devíne je kompletná občianská vybavenosť. Nájdete tu obchody, služby, pekné námestie s kostolom, reštaurácie, kaviarne, zdravotnícke, kultúrne zariadenia ako aj školy a škôlky. Devín sa považuje za jednu z najkrajších lokalít v Bratislave.

V lokalite Zelené terasy Devín sú krásne výhľady na Devinský hrad a okolie. Nájdete tu napríklad cyklistické trate a turistické chodníky. Len pár stoviek metrov od domu je možné splavovať Dunaj. Z prístavu sa viete dostať do Bratislavy alebo Hainburgu.

V Devíne je k dispozícii aj mestská hromadná doprava a v jeho bezprostrednej blízkosti je vybudovaný diaľničný obchvat. Jazda autom do centra mesta trvá  15 minút.  Za rovnaký čas sa dostanete do obchodného centra Borry Mall, v ktorom nájdete veľké množstvo obchodov, reštaurácii, ako aj ďalších prevádzok pre nakupovanie a oddych.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Róbert Posolda, RSc.
+421 911Zobraziť
posolda@smartbrokers.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Vďaka dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia a zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Pri poskytovaní služieb uprednostňujeme časovú a finančnú hospodárnosť.