Rodinný dom s garážou a veľkou záhradou v Topoľčiankach


Cena:
95 800 €
Hypotéka 90%:
od 273 € / mesiac

Rodinný dom s garážou a veľkou záhradou v Topoľčiankach


95 800 €
od 273 € / mesiac


Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame vám exkliuzívne dvojpodlažný  rodinný dom 176m2, ktorý sa nachádza v katastrálnom území Topoľčianky. Umiestnený je na pozemku o výmere 1 059 m2 s veľkou záhradou a so samostatnou garážou 30m2. Dom je čiastočne podpivničený a na nadzemnom podlaží sa nachádzajú 4 izby, hala s kuchyňou, kúpeľňa, toaleta, špajza (komora). Podkrovie je momentálne neobývané.

Na rodinnom dome sú nove plastové okná a vstupné dvere. Podlahy v celom dome sú drevené, parkety a dlažba. Rodinný dom je kompletne zariadený s možnosťou okamžitého bývania.

Obec Topoľčianky je vzdialená od okresného mesta Zlate Moravce cca 5 km a od Nitry cca 25 km. Nachádza sa tu veľlký park so zámkom ktorý bol letným sídlom Tomáša G. Masaryka a druhým poľovníckym zámkom. Známy je aj Žrebčín s chovom koni a organizovaním rôznych pretekov a dostihov, zubria obora, vinárske závody, hotel, gazdovsky dvor a pizzeria.

Dom je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Bezplatne vám pripravíme hypotekárne ponuky a vy si hypotéku v banke, ktorá najviac vyhovie vašim požiadavkám.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Ing.Ľubomír Števula
+421 908Zobraziť
stevula@smartbrokers.sk
* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Sme odborníci

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Aj vďaka obchodným partnerom a dlhoročnej praxe, poskytujeme kvalitné riešenia.

Pracujeme zodpovedne

Vždy hľadáme pre klientov najlepšie možné riešenia, pričom chránime a obhajujeme ich záujmy.

Šetríme čas a peniaze

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Ich referencie hovoria o všetkom, čo pre nich robíme.