Rezervované

Rodinný dom s krásnou záhradou v Limbachu


Cena:
399 000 €
Hypotéka 90%:
od 1155 € / mesiac

Rodinný dom s krásnou záhradou v Limbachu


399 000 €
od 1155 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

RODINNÝ DOM JE REZERVOVANÝ

Pripravili sme ponuku rodinného domu na predaj. Aj keď veľmi príjemnú atmosféru, ktorú tento dom a miesto ponúkajú, nevieme úplne preniesť do 3D virtuálnej prehliadky a videa, odporúčame vám ich pozrieť.

Pre viac informácií a dohodnutie osobnej obhliadky domu nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Radi vám tento dom a miesto v ktorom sa nachádza, ukážeme osobne aj počas víkendových dní.

Ešte pred tým, ako si prečítate základné informácie o tomto rodinnom dome, mali by ste vedieť, že Smart Brokers spolupracuje priamo so všetkými hypotekárnymi bankami na Slovensku už od roku 2007-2008. Ak sa rozhodnete riešiť hypotéku s nami, získate garanciu schválenia hypotéky s najlepšími podmienkami, v závislosti od vášho ratingu a aktuálnych možností na hypotekárnom trhu. Ak vám hypotéku, ktorú budete riešiť s nami, banka neschváli, garantujeme vám vrátenie rezervačného poplatku - prvú časť kúpnej ceny. Aj preto sa môžete spoľahnúť, že pre vás urobíme maximum k vašej spokojnosti.

Ak pre kúpu tohto domu potrebujete predať svoju nehnuteľnosť, sme vždy pripravení pomôcť vám aj s týmto úkonom. Všetky zmluvy vyhotovuje a autorizuje naša advokátka. Pripravuje ich vždy na mieru podľa preferencií majiteľa nehnuteľnosti a vás, ako záujemcu o kúpu.

Teraz k základným informáciam. Dom sa nachádza v obľúbenej lokalite, v tichom a peknom prostredí obci Limbach, ktorá je súčasťou južnej časti Malých Karpát. Prislúcha k nemu garáž pre dve autá, krásna záhrada s terasou a krbom, na ktorej je nainštalovaná aj elektrická markíza. O zeleň na pozemku sa stará, okrem záhradníka aj automatická závlaha. V dome nájdete aj saunu v podzemnom - pivničnom podlaží.

V Limbachu sa nachádza základná občianska vybavenosť: škola, škôlka, potraviny s drogériou, reštaurácie a vinárne. Základná škola, materská škola, Môj obchod a Terno sa nachádzajú asi 600 m od rodinného domu, tzn. cca 7 minút pešou chôdzou. V blízkosti cca 4 minúty, sa nachádza aj zástavka autobusu, s ktorým sa dostanete do Pezinka na železničnú stanicu iba za 6 minút. V Pezinku je kompletná občianská vybavenosť, vrátane obchodov TESCO, LIDL, BILLA, do ktorých sa dostanete autom za cca 4-5 minút. Z Limbachu do Pezinka je to doslova na skok. Do centra Bratislavy sa dostanete autom komfortne za cca 25 minút, ak pôjdete mimo špičky. V špičke to trvá dlhšie, cca 45 minút. Záleží na čase v ktorom budete jazdiť.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O RODINNOM DOME

 • celková plocha domu: 304 m2 + plocha garáže 35 m2 + plocha záhradnej terasy 31 m2 + plocha balkónu 7m2 + nezariadené miesto v podkroví cca 35m2
 • zastavaná plocha: 182 m2
 • celková rozloha pozemku: 993 m2
 • kolaudácia domu: 2002
 • jedno podzemné podlažie (pivničné priestory), dve nadzemné podlažia + podkrovie
 • sauna
 • 2x kuchyňa
 • 1x samostatné WC a 4x kúpeľňa
 • materiál: tehla
 • kúrenie: ústredné, kombinované s podlahovým, krb a solárne panely
 • všetky inžinierské siete vrátane napojenia na kanalizáciu
 • zabezpečenie domu: alarm
 • drevené eurokná s hliníkovými žalúziami
 • drevené parkety, dlažba a obklady
 • luxusne a kvalitne zariadené kúpeľne, batérie značky Hansgrohe, sanita značky Laufen
 • nepriechodné a priestranné izby, veľká obývacia izba spojená s priestrannou halou, jedálňou a kuchyňou so špajzou
 • v kuchyni sú vstavané spotrebiče Electrolux

NÁŠ NÁZOR:  

Slová sú zbytočné. Ak zvažujete kúpu rodinného domu v krásnom a tichom prostredí, ktorý je postavený z kvalitných materiálov, a ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti prírody, príďte sa pozrieť na tento dom.

RODINNÝ DOM JE REZERVOVANÝ

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Róbert Posolda, RSc.
+421 911Zobraziť
posolda@smartbrokers.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.