Rodinný dom so začatou rekonštrukciou, Oščadnica


Cena:
53 900 €
Hypotéka 90%:
od 156 € / mesiac

Rodinný dom so začatou rekonštrukciou, Oščadnica


53 900 €
od 156 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Oščadnica. Dom sa nachádza na slnečnom, rovinatom pozemku, vzdialený 1,5 km od centra obce. Výmera pozemku, ktorý sa predáva s domom je 917 m2. V prípade záujmu je možné dokúpiť pozemok vedľa domu s výmerou 744 m2, ktorý je vhodný na výstavbu ďalšieho rodinného domu, a to za cenu 35 €/m2.

Dom je postavený z kvádrov (obvodové múry) a plných pálených tehál (priečky). Na dome bola v roku 2018 začatá rekonštrukcia – plastové okná, rozvody vody a odpadov, sčasti nová podkladová betonáž. Dom je čiastočne podpivničený. Pre užívanie domu je nutné dokončenie rekonštrukcie. Objekt je napojený na verejný vodovod a elektrinu, odpad je do žumpy. V dosahu je vedenie plynu, kanalizácia vo výstavbe.

K domu patrí ďalšia obytná budova – letná kuchyňa, ktorá pozostáva z troch miestností a kúpeľne. Tu je rekonštrukcia v pokročilejšom štádiu – dokončené potery (okrem kúpeľne), okná, zateplené 3 strany, spevnený chodník so zámkovou dlažbou, strešná krytina – plech. Taktiež vyžaduje dokončenie rekonštrukcie pre plnohodnotné užívanie. Budova letnej kuchyne mala po dokončení rekonštrukcie slúžiť ako ubytovňa pre stavebných robotníkov, prípadne ako bytová jednotka na prenájom.

Obec Oščadnica sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou, dopravným napojením na okolité mestá. Pestré sú tiež možnosť športového a kultúrneho vyžitia.

Kúpu nehnuteľnosti je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Uvedená cena je vrátane provízie, katastrálnych a notárskych poplatkov, spojených s prevodom nehnuteľnosti.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Mgr. Róbert Kubala
+421 907Zobraziť
robert.kubala@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.