sme-clenom-narks
logo

Sme členom NARKS

Dňa 11.5.2016 sme podali žiadosť o prijatie za člena Národnej asciácie realitných kancelárii Slovenska. Dnes, dňa 11.9.2016 sme boli prijatí za riadného člena. NARKS spája profesionálov v realitách už od roku 1992. Poskytuje komplexné kontinuálne vzdelávanie pre manažérov realitných kancelárií a ich realitných maklérov.

Hlavným dôvodom pre vstup do NARKS je, zvýšenie efektivity pri riešení realitných a úverových obchodov s jej členmi. Členstvo nám prináša aj možnosť zúčastňovať sa na tvorbe legislatívy, pripomienkovanie a predkladanie návrhov v realitných oblastiach ako napríklad kataster, stavebný zákon, dane, mestá a obce. NARKS je členom RÚZ, SŽZ a je prizývaná do odborných komisií a podobne.
 

Mohlo by vás zaujímať

3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností

Sme efektívni, inovatívni a trojdimenzionálni. 3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností sa stávajú štandardom našich realitných služieb.

Ukazovateľ schopnosti splácať úver na bývanie od 01.01.2018

Od roku 2014 sa každým rokom sprísňujú pravidlá na poskytovanie úverov založené na odporúčaniach a opatreniach vydaných Národnou bankou Slovenska. Prečítajte si prečo sa oplatí...

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.