sme-clenom-narks
logo

Sme členom NARKS

Dňa 11.5.2016 sme podali žiadosť o prijatie za člena Národnej asciácie realitných kancelárii Slovenska. Dnes, dňa 11.9.2016 sme boli prijatí za riadného člena. NARKS spája profesionálov v realitách už od roku 1992. Poskytuje komplexné kontinuálne vzdelávanie pre manažérov realitných kancelárií a ich realitných maklérov.

Hlavným dôvodom pre vstup do NARKS je, zvýšenie efektivity pri riešení realitných a úverových obchodov s jej členmi. Členstvo nám prináša aj možnosť zúčastňovať sa na tvorbe legislatívy, pripomienkovanie a predkladanie návrhov v realitných oblastiach ako napríklad kataster, stavebný zákon, dane, mestá a obce. NARKS je členom RÚZ, SŽZ a je prizývaná do odborných komisií a podobne.
 

Mohlo by vás zaujímať

Dnes sme odovzdali byt Hanke Závodnej Miss Slovensko 2017

Veríme, že sa jej bude príjemne bývať počas celého roka. Hanke prajeme aj ďalšie víťazstvá a už teraz jej fandíme v súťaži Miss World 2017.

Hypotéka a štátny príspevok pre mladých od 1.4.2017

Z dôvodu zmeny výšky priemernej mesačnej mzdy, sa od 01.4.2017 mení hranica maximálneho príjmu pre uplatnenie štátneho príspevku pre mladých z 1242,87€ na 1287€.

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Sme odborníci

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Aj vďaka obchodným partnerom a dlhoročnej praxe, poskytujeme kvalitné riešenia.

Pracujeme zodpovedne

Vždy hľadáme pre klientov najlepšie možné riešenia, pričom chránime a obhajujeme ich záujmy.

Šetríme čas a peniaze

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Ich referencie hovoria o všetkom, čo pre nich robíme.