sme-clenom-narks
logo

Sme členom NARKS

Dňa 11.5.2016 sme podali žiadosť o prijatie za člena Národnej asciácie realitných kancelárii Slovenska. Dnes, dňa 11.9.2016 sme boli prijatí za riadného člena. NARKS spája profesionálov v realitách už od roku 1992. Poskytuje komplexné kontinuálne vzdelávanie pre manažérov realitných kancelárií a ich realitných maklérov.

Hlavným dôvodom pre vstup do NARKS je, zvýšenie efektivity pri riešení realitných a úverových obchodov s jej členmi. Členstvo nám prináša aj možnosť zúčastňovať sa na tvorbe legislatívy, pripomienkovanie a predkladanie návrhov v realitných oblastiach ako napríklad kataster, stavebný zákon, dane, mestá a obce. NARKS je členom RÚZ, SŽZ a je prizývaná do odborných komisií a podobne.
 

Mohlo by vás zaujímať

Dnes sme odovzdali byt Hanke Závodnej Miss Slovensko 2017

Veríme, že sa jej bude príjemne bývať počas celého roka. Hanke prajeme aj ďalšie víťazstvá a už teraz jej fandíme v súťaži Miss World 2017.

Hypotéka a štátny príspevok pre mladých od 1.4.2017

Z dôvodu zmeny výšky priemernej mesačnej mzdy, sa od 01.4.2017 mení hranica maximálneho príjmu pre uplatnenie štátneho príspevku pre mladých z 1242,87€ na 1287€.

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.