sme-clenom-narks
logo

Sme členom NARKS

Dňa 11.5.2016 sme podali žiadosť o prijatie za člena Národnej asciácie realitných kancelárii Slovenska. Dnes, dňa 11.9.2016 sme boli prijatí za riadného člena. NARKS spája profesionálov v realitách už od roku 1992. Poskytuje komplexné kontinuálne vzdelávanie pre manažérov realitných kancelárií a ich realitných maklérov.

Hlavným dôvodom pre vstup do NARKS je, zvýšenie efektivity pri riešení realitných a úverových obchodov s jej členmi. Členstvo nám prináša aj možnosť zúčastňovať sa na tvorbe legislatívy, pripomienkovanie a predkladanie návrhov v realitných oblastiach ako napríklad kataster, stavebný zákon, dane, mestá a obce. NARKS je členom RÚZ, SŽZ a je prizývaná do odborných komisií a podobne.
 

Mohlo by vás zaujímať

Zmenili sme názov Smart Brokers na AGENT.SK

Sme úspešní, naša práca nás baví a klienti nás radi ďalej odporúčajú. Prečo sme sa teda rozhodli po 13 rokoch pôsobenia zmeniť názov našej spoločnosti? Dôvody máme dva.

3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností

Sme efektívni, inovatívni a trojdimenzionálni. 3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností sa stávajú štandardom našich realitných služieb.

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.