sme-clenom-realitnej-unie-sr
logo

Sme členom Realitnej únie SR

Dňa 10.3.2016 sme požiadali o členstvo v realitnej únii. Hlavnými dôvodmi nášho rozhodnutia vstúpiť do Realitnej únie SR sú:
 
  • zvýšenie efektivity pri riešení realitných a úverových obchodov s členskými ralitnými kanceláriami
  • wokshopy a iné vzdelávacie programy zamerané na realitnú činnosť
  • možnosť participovať pri návrhoch na presadzovanie zmien v legislatíve
Dnes, 14.3.2016 bola naša žiadosť prijatá a od dnešného dňa sme riadnym členom Realitnej únie SR.

Mohlo by vás zaujímať

Dnes sme odovzdali byt Hanke Závodnej Miss Slovensko 2017

Veríme, že sa jej bude príjemne bývať počas celého roka. Hanke prajeme aj ďalšie víťazstvá a už teraz jej fandíme v súťaži Miss World 2017.

Hypotéka a štátny príspevok pre mladých od 1.4.2017

Z dôvodu zmeny výšky priemernej mesačnej mzdy, sa od 01.4.2017 mení hranica maximálneho príjmu pre uplatnenie štátneho príspevku pre mladých z 1242,87€ na 1287€.

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.