Stavebný pozemok pre rodinný dom 930 m2, SKALITÉ


Cena:
28 / m²
Hypotéka 90%:
od 0 € / mesiac

Stavebný pozemok pre rodinný dom 930 m2, SKALITÉ


28 / m²
od 0 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Skalité. Pozemok o rozlohe 930 m2 sa nachádza na začiatku obce (smer od Čadce) na okraji zastavaného územia. Vyznačuje sa pekným výhľadom na okolitú prírodu a tichým prostredím.

Pozemok je vzdialený 1 km od centra obce a 16 km od okresného mesta Čadca. Dobré je tiež dopravné spojenie na Poľsko a Česko. V obci je dobrá občianska vybavenosť – základná škola, materská škola, pošta, lekári, lekáreň, športový areál, amfiteáter, ubytovacie zariadenia, obchody, vlakové a autobusové zastávky.

Tvar pozemku je obdĺžnikový s priemernou šírkou cca 15 m. Je mierne svahovitého charakteru. Vjazd na pozemok je stredne svahovitý – vyžaduje sa úprava terénu.

Na hranici pozemku sa nachádzajú inžinierske siete – elektrina, verejný vodovod, kanalizácia, plyn. Stavebným úradom je vydané vyjadrenie k využitiu pozemku na výstavbu rodinného domu, prípadne rekreačnej chaty.


Kúpu pozemku prípadne výstavbu domu je možné financovať aj hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Uvedená cena zahŕňa všetky náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, spojené s prevodom nehnuteľnosti.

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Mgr. Róbert Kubala
+421 907Zobraziť
robert.kubala@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri hlavné dôvody, prečo AGENT.SK

Odbornosť

Naše služby poskytujeme s odbornou starostlivosťou a proklientským prístupom.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Keď sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my pracujeme pre nich.