Prenajaté

Unikátny mestský byt v industriálnom štýle, BORIA - Štrkovec


Nájomné:
590 / mesiac
Energie a služby:
+140 / mesiac

Unikátny mestský byt v industriálnom štýle, BORIA - Štrkovec


590 / mesiac
+140 / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Byt je prenajatý a v ponuke na predaj.

Ponúkame exkluzívne na prenájom unikátny 2-izbový byt zariadený v industriálnom štýle. Nachádza sa v obľúbenom bytovom komplexe BORIA na Štrkovci.

V lokalite je kompletná občianska vybavenosť. Anglická medzinárodná škola sa nachádza iba 10 minút pešou chôdzou. Okolie bytového domu disponuje s vlastným dvorom, ktorý je uzamykateľný. Vstup do domu je možný cez čip.

Obchodné centrum Polus je vzdialené cca 1200 m. Obchod Billa sa nachádza cca 100 m pred domom a obchod Kaufland je vzdialený od domu cca 800 m. 100 metrov od domu sa nachádza obľúbené Štrkovecké jazero. Jazero Kuchajda sa nachádza cca 1 200 metrov od domu. Veľmi rýchla dostupnosť do centra mesta (aj s MHD) a na diaľničný obchvat, sú veľkou výhodou bývania v tejto lokalite.

Byt má rozlohu 57 m2 bez balkóna a prislúcha k nemu pivnica o výmere 4 m2. Balkón má výmeru 7 m2. V dome sú k dispozícii aj dve kočikárne. V byte sú nainštalované vonkajšie rolety a podlahové kúrenie, ktoré je možné ovládať inteligentným systémom cez upevnené iPady na stene, alebo cez mobilný telefón.

Pri vstupe do bytu sa nachádza predsieň s veľkou vstavanou skriňou, WC s kúpeľňou a práčkou. Atypickým prvkom tohto bytu je spálňa, ktorá sa nachádza takmer v strede bytu, ktorej výhodou je príjemné tmavé prostredie, avšak dobre vetrateľné. Obývacia izba je spojená s kuchyňou a balkónom.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený a cena nájmu je 590 € + energie 140 € / mesiac. Parkovacie státie, ktoré nie je podmienkou nájmu je možné prenajať za 50 € / mesiac. Byt je k dispozícií od 1.12.2018.

Zdieľať:

Kontaktná osoba

broker-image
Kristína Posoldová, RSc.
+421 911Zobraziť
kristina.posoldova@smartbrokers.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.