Úverové služby

Zabezpečíme vám výhodnú hypotéku alebo iný úver na čokoľvek 

Sprostredkovanie hypotekárnych a iných úverov poskytujeme klientom prostredníctvom hypotekárnych brokerov. Všetci naši hypotekárni brokeri sú riadne registrovaní v Národnej banke Slovenska v sektore sprostredkovania úverov.

Klientom riešime úvery na financovanie nehnuteľností, refinancovanie existujúcich hypoték, konsolidácie nevýhodných úverov, a tiež úvery bez dokladovania účelu použitia finančných prostriedkov (tzv.americké hypotéky).

Naši klienti už vedia, že si nemusia brať dovolenku a chodiť po bankách. Užívajú si výhody brokera, ktorý za nich vybavuje všetko potrebné pre schválenie a čerpanie ich úverov.

Sme spokojní, že klienti dostávajú viac aj vďaka našim nadštandardným vzťahom s bankami, v ktorých patríme k významným partnerom. Klienti nás odporúčajú a v ich referenciách sa dočítate, že naši brokeri konajú aj nad rámec svojich povinností.

Ak aj vy máte záujem stať sa našim spokojným klientom, kontaktujte nás. Radi pomôžeme aj vám.

Partneri

partner-image
tatra-banka
partner-image
partner-image
partner-image
partner-image
partner-image
partner-image
partner-image
partner-image
partner-image
partner-image
partner-image

Blog

Požiadať o hypotekárny úver na spätné prefinancovanie kúpy nehnuteľnosti (aj so ŠPM) môžete až do 24 mesiacov od jej nadobudnutia.

Čítať

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.

nehnuteľnosti
v našej ponuke