Veľkometrážny 3-izbový byt v centre Bratislavy


Cena:
560 911 €
Hypotéka 90%:
od 1598 € / mesiac

Veľkometrážny 3-izbový byt v centre Bratislavy


560 911 €
od 1598 € / mesiac


Informácie o nehnuteľnosti

Na predaj novostavba 3-izbového bytu s rozlohou 131.81m2 a s 19,91m2 balkónom, ktorý sa nachádza v obľúbenej časti starého mesta Palisády. Byt je umiestnený na 5. podlaží zo 7. v polyfunkčnej budove s výťahom, ktorá bola skolaudovaná v 2/2015. K bytu prislúcha aj pivničná kobka o veľkosti 4,38m2. 

Byt je v stave holobyt a bude dokončený podľa želania klienta do vyššieho štandardu. V cene bytu 560 911,-€ vrátane DPH (467 426,-€ + DPH 20% 93 485,20-€) je už započítaný vyšší štandard. Byt je možné kúpiť aj v stave holobyt, ako ho vidíte na fotografiách. Cena byt tak bude znížená o jeho hodnotu.

Kúrenie v byte je podlahové s výmenníkovou stanicou Danfoss a s priestorovým termostatom. V byte je inštalovaná klimatizácia od spoločnosti DAIKIN. Byt je svetlý a príjemný aj vďaka veľkoplošným oknám s hliníkovým rámom. 

Prístup do budovy je zabezpečený videovrátnikom. Garážové státia (14) sú umiestnené priamo pod domom v dvoch podzmených podlažiach a vstup do nich je zabezpečený autovýťahom. Garážové státie je v cene 30 000€ bez DPH

Výhodou kúpy tohto bytu, je jeho poloha priamo v obľúbenom centre mesta Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou. Kozia ulica bola vybudovaná počas predmestskej výstavby na vonkajšej strane mestského opevnenia pred koncom 14. storočia. Na jej hornom konci, vo vonkajšom opevnení mesta sa nachádzala Kozia brána (Gaistor), cez ktorú v minulosti vyháňali kozy na pašu na svahy Malých Karpát.

Prvé a druhé nadzemné podlažia ponúkajú nebytové priestory a preto je vhodný aj pre investora, ktorý hľadá priestory na podnikanie v centre mesta Bratislava.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image-placeholder
Simona Paulíková
+421 903Zobraziť
paulikova@smartbrokers.sk
* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Sme odborníci

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Aj vďaka obchodným partnerom a dlhoročnej praxe, poskytujeme kvalitné riešenia.

Pracujeme zodpovedne

Vždy hľadáme pre klientov najlepšie možné riešenia, pričom chránime a obhajujeme ich záujmy.

Šetríme čas a peniaze

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Ich referencie hovoria o všetkom, čo pre nich robíme.