Veľký 3-izbový byt v centre mesta Vrbové


Cena:
70 000 €
Hypotéka 90%:
od 199 € / mesiac

Veľký 3-izbový byt v centre mesta Vrbové


70 000 €
od 199 € / mesiac


Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj  väčší 3-izbový byt, blízko centra mesta Vrbové.  Nachádza  sa v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou,  základná škola, škôlka, gymnázium, nákupné centrum, zdravotnícke zariadenie, dostupnosť hromadnej dopravy, detské ihrisko Žihadielko – všetko prístupné do 5, max. 10 minút pešou chôdzou od bytového domu, ktorý bol kolaudovaný v roku 1990.

Byt sa nachádza na druhom zo štyroch poschodí a dispozične pozostáva z obývacej izby 21,97 m2, kuchyne 10,85 m2, spálne 12,40 m2, detskej izby 13,78 m2, kúpeľne, samostatného WC, chodby a priestrannej predsiene o rozlohe 10,15 m2. Celková plocha bytu je 73,3 m2 + lodžia 2,82 m2. Byt je slnečný ,orientácia bytu je východ a juh/juhozápad. K bytu prináleží veľká pivnica o rozlohe 5,8 m2, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu.

Kúrenie je centrálne, radiátory sú s meračmi tepla, v dome je výťah.

Možnosť  parkovania na parkovisku  pred bytovým domom. Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 220€ vrátane energií.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou – vymenené boli balkónové dvere a plastové okná so žalúziami, pôvodné tapety vymenili za stierky, časť bytu má laminátovú podlahu. V byte bola prerobená elektrika a vykonaná predpríprava na napojenie 380V zástrčky do kuchyne, napr. na indukčnú varnú dosku. V byte je realizovaný prívod na pevnú telefónnu linku, optický internet a satelit. Vchodové dvere do bytu sú bezpečnostné dvere ALDO.

Byt je možné si zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. 

V spoločných priestoroch bol zrekonštruovaný hlavný vchod bytového domu so zavedením elektronického zámku. Rekonštrukcia strechy prebehla v roku 2016. V suteréne bytového domu sa nachádza kočikáreň, sušiareň, pivnice – tieto priestory sú uzamykané a chránené pred nepovolanými osobami.

Kúpou je byt voľný, pripravený k okamžitému odovzdaniu.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Ing. Andrea Hochelová
+421 948Zobraziť
hochelova@smartbrokers.sk
* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Dokonale poznáme finančný a realitný trh. Vďaka dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia a zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Pri poskytovaní služieb uprednostňujeme časovú a finančnú hospodárnosť.