Veľký 3-izbový byt v centre mesta Vrbové


Cena:
71 900 €
Hypotéka 90%:
od 214 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Ing. Andrea Hochelová
+421 948 066 968
hochelova@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Veľký 3-izbový byt v centre mesta Vrbové


71 900 €
od 214 € / mesiac

Kontaktná osoba:

broker-image
Ing. Andrea Hochelová
+421 948 066 968
hochelova@smartbrokers.sk
Napíšte mi

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj  väčší 3-izbový byt, blízko centra mesta Vrbové.  Nachádza  sa v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou,  základná škola, škôlka, gymnázium, nákupné centrum, zdravotnícke zariadenie, dostupnosť hromadnej dopravy, detské ihrisko Žihadielko – všetko prístupné do 5, max. 10 minút pešou chôdzou od bytového domu, ktorý bol kolaudovaný v roku 1990.

Byt sa nachádza na druhom zo štyroch poschodí a dispozične pozostáva z obývacej izby 21,97 m2, kuchyne 10,85 m2, spálne 12,40 m2, detskej izby 13,78 m2, kúpeľne, samostatného WC, chodby a priestrannej predsiene o rozlohe 10,15 m2. Celková plocha bytu je 73,3 m2 + lodžia 2,82 m2. Byt je slnečný ,orientácia bytu je východ a juh/juhozápad. K bytu prináleží veľká pivnica o rozlohe 5,8 m2, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu.

Kúrenie je centrálne, radiátory sú s meračmi tepla, v dome je výťah.

Možnosť  parkovania na parkovisku  pred bytovým domom. Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 220€ vrátane energií.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou – vymenené boli balkónové dvere a plastové okná so žalúziami, pôvodné tapety vymenili za stierky, časť bytu má laminátovú podlahu. V byte bola prerobená elektrika a vykonaná predpríprava na napojenie 380V zástrčky do kuchyne, napr. na indukčnú varnú dosku. V byte je realizovaný prívod na pevnú telefónnu linku, optický internet a satelit. Vchodové dvere do bytu sú bezpečnostné dvere ALDO.

Byt je možné si zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. 

V spoločných priestoroch bol zrekonštruovaný hlavný vchod bytového domu so zavedením elektronického zámku. Rekonštrukcia strechy prebehla v roku 2016. V suteréne bytového domu sa nachádza kočikáreň, sušiareň, pivnice – tieto priestory sú uzamykané a chránené pred nepovolanými osobami.

Kúpou je byt voľný, pripravený k okamžitému odovzdaniu.

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktný formulár

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.