Zaujímavý 156 m² 3-izbový byt na Zámockej v Bratislave


Cena:
416 900 €
Hypotéka 90%:
od 1207 € / mesiac

Zaujímavý 156 m² 3-izbový byt na Zámockej v Bratislave


416 900 €
od 1207 € / mesiac

Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj zaujímavý 156 m² 3-izbový byt lokalizovaný na Zámockej ulici v lukratívnej časti Bratislava - Staré Mesto. Vzhľadom na jeho veľkú výmeru môže byť dispozične upravený podľa vlastných predstáv.

Odporúčame vám pozrieť si 3D virtuálnu prehliadku alebo video.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej haly s hosťovskou kúpeľňou a toaletou. Hala sa nachádza nad úrovňou obývacej a nočnej časti, pričom je s obývacou časťou spojená krásnym interiérovým schodiskom. Priestranná obývacia časť je prepojená s kuchynským kútom a pekným veľkým kuchynským ostrovom so spotrebičmi. Nočná časť bytu pozostáva z chodby, ktorá spája 2 priestranné samostatné spálne a kúpeľňu s toaletou.

Nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží v tehlovom obytnom dome s výťahom. Byt prešiel postupnou modernizáciou pred 3 rokmi a následne pred rokom. Orientovaný je na dve strany, do tichého átria smerom k hradnému kopcu a na Zámockú ulicu. 

Približne 500 metrov od bytu sa nachádza Námestie SNP a Hlavné námestie. Napriek svojej polohe v centre rušného mesta, pôsobí kľudným a tichým dojmom.Kompletná občianska vybavenosť, rýchla dostupnosť do Bratislavských obchodných centier a na hlavnú vlakovú stanicu, sú veľkými výhodami bývania v tejto lokalite. Parkovanie je verejné pred domom alebo vo vedľajších uliciach. Tiež je ho možné riešiť formou dlhodobého prenájmu oproti bytovému domu v uzavretom areáli, alebo prenájmom parkovacieho miesta v podzemnej garáži.

Mesačné náklady na bývanie sú nízke a na jednu osobu vychádzajú cca 160 eur. Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

Pre viac informácií kontaktujte: Kristína Posoldová 0911 676 757 alebo Mgr. Jakub Kubala 0948 092 965

Zdieľať:

Hypotekárna kalkulačka

r.
%
0

Kontaktná osoba

broker-image
Kristína Posoldová, RSc.
+421 911Zobraziť
kristina.posoldova@agent.sk

Aby ste mali prehľad o spracúvaní vašich osobných údajov, prečítajte si informácie, ktoré nájdete “tu

* Povinné údaje

Tri dôvody prečo AGENT.SK

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.