ziskali-sme-realitne-licencie-narks
logo

Získali sme realitné licencie NARKS

Licencovaná realitná kancelária a licencovaní realitní makléri

Aby sme preukázali našu odbornosť v poskytovaní realitných služieb, dňa 9.9.2016 sme úspešne vykonali odborné testy pre získanie licencie realitnej kancelárie a licencií realitných maklérov. Testami sme si overili naše vedomosti z platných legislatívnych predpisov SR a komplexnej realitnej činnosti, vrátane znalosti normy STN EN 15733: Služby realitných maklérov. Vybrané otázky mapujú všetky oblasti, ktoré by mala realitná kancelária a realitný maklér ovládať.

Test pre získanie Licencie realitnej kanceárie NARKS (LRK) obsahoval 70 otázok zo 17 okruhov z realitnej praxe. Kompletná databáza má viac ako 1600 otázok. Licencia realitnej kancelárie sa vydáva sa na meno určenej zodpovednej osoby za realitnú kanceláriu. Je viazaná na jednu realitnú kanceláriu a jej platnosť je 5 rokov od úspešného absolovovania testu.

Test pre získanie Licencie realitného makléra NARKS (LRM) obsahoval 35 otázok z 10 základných okruhov z realitnej praxe. Kompletná databáza má celkovo 500 otázok. Vydáva sa na meno realitného makléra, pričom nie je viazaná na realitnú kanceláriu. Jej platnosť je 3 roky od úspešného absolvovania testu.


Licencovaná realitná kancelária NARKS a Licencovaný realitný maklér NARKS
 

Mohlo by vás zaujímať

Dnes sme odovzdali byt Hanke Závodnej Miss Slovensko 2017

Veríme, že sa jej bude príjemne bývať počas celého roka. Hanke prajeme aj ďalšie víťazstvá a už teraz jej fandíme v súťaži Miss World 2017.

Hypotéka a štátny príspevok pre mladých od 1.4.2017

Z dôvodu zmeny výšky priemernej mesačnej mzdy, sa od 01.4.2017 mení hranica maximálneho príjmu pre uplatnenie štátneho príspevku pre mladých z 1242,87€ na 1287€.

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Naši brokeri
sú odborníci

Hypotekárni brokeri poznajú ponuky všetkých bánk, zabezpečujú výhodnejšie podmienky a zrýchľujú proces vybavenia úverov. Realitní brokeri pomáhajú bezpečne a výhodne predať, kúpiť a prenajať vaše nehnuteľnosti.

Ušetria vám
čas a peniaze

Naši brokeri sa pýtajú správne otázky, myslia za vás a vybavujú všetko potrebné. Šetria vám množstvo času a peňazí, ktoré môžete investovať napríklad do vášho nového bývania alebo do dovolenky s rodinou a priateľmi.

Prispôsobia sa
vašim potrebám

Naši brokeri sú flexibilní a pracujú pre vás. Chránia a obhajujú vaše záujmy. Sú vždy tam, kde ich potrebujete. Z úst našich klientov počujeme, že naši brokeri konajú nad rámec svojich povinností.