ziskali-sme-realitne-licencie-narks
logo

Získali sme realitné licencie NARKS

Licencovaná realitná kancelária a licencovaní realitní makléri

Aby sme preukázali našu odbornosť v poskytovaní realitných služieb, dňa 9.9.2016 sme úspešne vykonali odborné testy pre získanie licencie realitnej kancelárie a licencií realitných maklérov. Testami sme si overili naše vedomosti z platných legislatívnych predpisov SR a komplexnej realitnej činnosti, vrátane znalosti normy STN EN 15733: Služby realitných maklérov. Vybrané otázky mapujú všetky oblasti, ktoré by mala realitná kancelária a realitný maklér ovládať.

Test pre získanie Licencie realitnej kanceárie NARKS (LRK) obsahoval 70 otázok zo 17 okruhov z realitnej praxe. Kompletná databáza má viac ako 1600 otázok. Licencia realitnej kancelárie sa vydáva sa na meno určenej zodpovednej osoby za realitnú kanceláriu. Je viazaná na jednu realitnú kanceláriu a jej platnosť je 5 rokov od úspešného absolovovania testu.

Test pre získanie Licencie realitného makléra NARKS (LRM) obsahoval 35 otázok z 10 základných okruhov z realitnej praxe. Kompletná databáza má celkovo 500 otázok. Vydáva sa na meno realitného makléra, pričom nie je viazaná na realitnú kanceláriu. Jej platnosť je 3 roky od úspešného absolvovania testu.


Licencovaná realitná kancelária NARKS a Licencovaný realitný maklér NARKS
 

Mohlo by vás zaujímať

3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností

Sme efektívni, inovatívni a trojdimenzionálni. 3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností sa stávajú štandardom našich realitných služieb.

Ukazovateľ schopnosti splácať úver na bývanie od 01.01.2018

Od roku 2014 sa každým rokom sprísňujú pravidlá na poskytovanie úverov založené na odporúčaniach a opatreniach vydaných Národnou bankou Slovenska. Prečítajte si prečo sa oplatí...

Tri dôvody prečo Smart Brokers

Odbornosť

Vďaka našej dlhoročnej praxi pristupujeme ku klientom s odbornou starostlivosťou.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvhodnejšie riešenia. Zároveň presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektivita

Keď sa klienti venujú práci, rodine a záľubám, my pracujeme pre nich. Sme aktívni a nič neodkladáme.