zmenili-sme-nazov-smart-brokers-na-agent-sk
logo

Zmenili sme názov Smart Brokers na AGENT.SK

Sme úspešní, naša práca nás baví a klienti nás radi ďalej odporúčajú. Prečo sme sa teda rozhodli po 13 rokoch pôsobenia zmeniť názov našej spoločnosti? Dôvody máme dva.

Prvý dôvod. Keďže v našom prípade išlo o spojenie dvoch anglických slov smart a brokers, stretávali sme sa s nesprávnou výslovnosťou, ako aj s písaním týchto pojmov. Ľudia si zamieňali broker za slovo “brooker” s výslovnosťou “brúker”, ktoré anglický slovník nepozná. Navyše broker viac u ľudí evokuje odborníka, ktorý pôsobí v oblasti obchodovania na finančných trhoch. Naše zameranie sa týka najmä realitných služieb (sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností) a finančných služieb so špecializáciou na hypotekárne financovanie a poistenie.

Druhý dôvod. V dnešnej rýchlej dobe, v ktorej dominuje internet, prijímame obrovské množstvo informácií. Viaceré z nich si nezapamätáme a to najmä z dôvodu, že sa spoliehame na internet, ktorý máme aj vo svojom mobile. Propagácia produktov a služieb na internete sa stala kľúčovou.

My chceme byť s našou ponukou nehnuteľností a služieb k ľuďom ešte bližšie. Dlhé názvy z viacerých slov, sú skôr komplikáciou. Môžu sa ťažšie vyslovovať, písať a pamätať. Preto sme sa rozhodli pre názov AGENT.SK, ktorý viac vystihuje naše pôsobenie na realitnom a finančnom trhu. Ľahšie sa vyslovuje, píše a pamätá. Náš nový názov AGENT.SK je zároveň doménou, na ktorej spustíme aj našu novú web stránku.

Mohlo by vás zaujímať

3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností

Sme efektívni, inovatívni a trojdimenzionálni. 3D vizualizácie a virtuálne prehliadky nehnuteľností sa stávajú štandardom našich realitných služieb.

Ukazovateľ schopnosti splácať úver na bývanie od 01.01.2018

Od roku 2014 sa každým rokom sprísňujú pravidlá na poskytovanie úverov založené na odporúčaniach a opatreniach vydaných Národnou bankou Slovenska. Prečítajte si prečo sa oplatí...

Tri hlavné dôvody, prečo AGENT.SK

Odbornosť

Naše služby poskytujeme s odbornou starostlivosťou a proklientským prístupom.

Zodpovednosť

Pre klientov hľadáme najvhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Keď sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my pracujeme pre nich.